Thajsko - Letecky na pláže jihu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Thajsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 59 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Bangkok – „Město andělů“ s krásnými památkami! Tradiční plovoucí trh. Lákadla thajského severu. Žirafí ženy, pestrobarevná orchideová a motýlí farma. Zlatý trojúhelník - legendární oblast hranice tří států. Opiové muzeum! Výlet a koupání na ostrově Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Koupání, šnorchlování a potápění na ostrově Phi Phi. Oblíbené letovisko Krabi.

Program zájezdu

1. - 2. den

Letecky do THAJSKA. Hlavní město Bangkok. Zlatá hora Golden Mountain - pozlacená chedí a svaté relikvie Buddhy.

3. den

Bangkok - „Město andělů“!. Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy. Wat Po s největším ležícím Buddhou. Projížďka dlouhoocasou lodí po exotických vodních kanálech. Chrám Rozbřesku Wat Arun - pagoda khmérského stylu. Pro zájemce krmení žraloků v obravském mořském akváriu. Drink na vyhlídce nejvyššího thajského mrakodrapu Baiyoke Sky Tower.

4. den

Jedinečné plovoucí trhy v Damnoen Saduak. Prodavači přímo z loděk nabízí banány, kokos, mango a jiné pochutiny. Nočním klimatizovaným lehátkovým vlakem či busem na thajský sever.

5. den

Příjezd v ranních hodinách do starobylého města Chiang Mai. Království Lana s opevněním, vodním příkopem, hradbami i historickými branami. Doi Suthep - hora s nejmalebnějším buddhistickým chrámem severu. Tradiční dílničky thajských řemeslníků - výrobna tradičních deštníků, řezbáři, zlatníci, výroba hedvábí. Pro zájemce tradiční masáže. Nezapomenutelný noční bazar. Možnost návštěvy thajského „kopacího“ boxu - boxerské souboje mezi provazy.

6. den

Exkurze do sloního parku - poznáte lidi, jejichž život je přímo zasvěcen slonům. I vy budete mít možnost slony krmit banány a blíže poznat. Motýlí farma. Farma orchidejí. Fakultativní výprava k „dlouhým krkům” Long neck. „Žirafí ženy” kmene Padang s mohutnými mosaznými spirálami, které jim „vytahují” krk do neuvěřitelné délky. Západ slunce nad řekou Kok. Večerní Thaton a romantické posezení nad řekou.

7. den

Exotická plavba lodí z Thatonu do Chiang Rai. Možnost koupání v horkých pramenech. Malebnými horami s osadami horských kmenů do čínského Mae Salongu. Bývalé sídlo opiového magnáta Khun Sa a šanské spojenecké armády. Malá Čína na barmském pomezí. Čínské stavby. Hraniční Mae Sai s barmskou tržnicí a levnými výrobky.

8. den

Plavba po otci vod - řece Mekong - do Zlatého trojúhelníku na hranici tří států. BARMA s kasinem. LAOS s neuvěřitelným výběrem kuriozit. „Magické” pálenky s hady, mnohonožkami a léčivými kořeny. Omamná Lao Lao pálenka, laoská, barmská i čínská piva. Opiové muzeum historie i současnost (opiové váhy, kuriózní exponáty, návod na výrobu). Unikátní chrám Wat Rong Khun. Návrat do Chiang Mai.

9. - 10. den

Stihneme i chrám Wat Chiang Man krále Mengrai, křišťálovou figuru Setang Khanami se silou přivolávat déšť a chrám Wat Chedi Luang s masivní chedí? Letecky na jih na ostrov Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Koupání a odpočinek. Pro zájemce výlet po ostrově - 45m vysoký Buddha, vyhlídky, západ slunce na jižním mysu, poznávání nočního života na vyhlášené pláži Patong.

11. - 13. den

Pohádkový ostrov Phi Phi. Nejvyhlášenější místo jihu Thajska. Jemný písek, tyrkysová voda, bohatý podmořský život, vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí, krásné vyhlídky. Lodní výlet dlouhoocasou lodí: šnorchlování, relax, opice, žraloci, pláž Maya Bay, kde se natáčel film s Leonardem di Capriem. Možnost potápění a horolezení. Plážové bary a restaurace, noční život.

14. - 15. den

Populární letovisko Krabi. Oblíbená zátoka Ao Nang. Fakultativně výlet tradiční dlouhoocasou lodí mezi skalními útvary spojený se šnorchlováním, koupáním a relaxem.

16. den

Možnost projížďky na mořských kajacích v mangrovovém lese Ao Thalane nebo poslední koupání. Letecky z Krabi přes Bangkok do Evropy.

17. den

Letecký návrat domů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.