Hotel Granada Luxury Resort And Spa Thalasso

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Tunisko, Alanya, Okurcalar
Ubytování Hotel Granada Luxury Resort And Spa Thalasso
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 18 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Top Fly
Popis stravování

ULTRA ALL INCLUSIVE - snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Dále je během dopoledne připraveno pro klienty další občerstvení. Dietní a dětský bufet nabízí obědy a večeře. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a vybrané dovozové nápoje v místech a časech určených hotelem.

Popis ubytování

Vybavení HoteluSoučástí hotelu je recepce, která je k dispozici nonstop. V hotelu je hlavní restaurace a dalších 6 a la carte restaurací. U bazénu a na pláži jsou k dispozici dva bary. V areálu se nachází krytý a venkovní bazén, dále bázen pro děti a zahrada. V hotelu se také nachází diskotéka. Hotel zajišťuje pravidelné animační a večerní programy. K dispozici během dne je zdarma tenisový kurt, stolní tenis a fitness. V rámci wellness mohou klienti navštívit dvě sauny, turecké a parní lázně. Klienti si mohou večer užít bohatý večerní program - diskotéka, gala večery nebo živou hudbu.Vybavení pokojeHotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek pro děti. Součástí každého pokoje je vlastní klimatizace a sociální zařízení (koupelna, toaleta a fén). Dále na pokojích je k dispozici TV, telefon, minibar a balkon. Klienti si mohou za příplatek objednat pokoj s výhledem na moře. Možnost rodinného pokoje na vyžádání (za poplatek).Pláž & plážový servisPísčitá pláž a prostorné opalovací mola se nachází přímo u hotelového komplexu. Jsou zde k dispozici zdarma lehátka s matracemi a slunečníky. Na pláži je možné využít nabídku vodních sportů. Vstup do moře je přes písečnou pláž nebo přes molo.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel leží v letovisku Ocurcalar, které je součástí Turecké riviéry. Do poměrně velkého historického města Alanya jezdí hromadná doprava a vzdálenost je 30 kilometrů.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.