Alaiye Kleopatra

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra
Název ubytování Alaiye Kleopatra
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 925 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětská židlička. Maximální počet osob nelze překročit.

Popis stravování

Stravování: polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 hod. do 23.00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky.

Popis ubytování

USPzrekonstruovaný hotel pár metrů od Kleopatřiny pláže

WiFi v celém hotelu zdarma

skvělá poloha pro podnikání výletůPopis hoteluZrekonstruovaný hotel pár metrů od Kleopatřiny pláže. WiFi v celém hotelu zdarma. Skvělá poloha pro podnikání výletů.Plážoblázkovo-písečná pláž se nachází jen přes pobřežní ulici (cca 100 m). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Vybavení107 pokojů rozdělených na 6 podlažích. Přijímací hala s recepcí, výtahy, místnost s TV, restaurace a 4 bary. V zahradě se nachází bazén s barem u bazénu. Lehátka, podložky a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Osušky nejsou k dispozici.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 16 m2, minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí (cca 2 €/den), sat. TV, sprcha, WC, fén a balkon.
Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Bezbariérové pokoje: na vyžádání.Sport/aktivityzdarma: fitness. Animační program. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, stolní tenis.InternetWiFi v celém hotelu zdarma, internetový koutek.Wellnesszdarma: vířivka. Za poplatek: hammam, masáže a sauna.Infoslužby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; platba kartou: VISA, MasterCard; místní kategorie: 4.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2018, 15% z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2019

výhodná nabídka:


Joker pokojeDětská sleva (F)A2A/A2S: 1 dítě (do 6,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu nebo dítě ( od 7 do 12,99 let) 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohacentrální. Obchody a restaurace v blízkosti. Cca 1 km od místního centra. Dobré spojení minubusem. Letiště Antalya cca 119 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.