Dosi Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra - Side
Název ubytování Dosi Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 166 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis hotelu: Hotel s rodinnou atmosférou cca 700 m od pláže (kyvadlová doprava), v blízkosti letoviska Side.
Sport/aktivity: aerobic, boccia, fitness, stolní tenis, plážový volejbal a aqua aerobic. Za poplatek: biliard, půjčovna kol, různé durhy vodních sportů na pláži.
Wellness: hamman. Za poplatek: různé druhy masáží, sauna a kadeřník.
Zábava: decentní animační program.
Služby delegáta: telefonický kontakt.
UŠETŘETE: 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.
Výhodný termín: 7=6/14=12 při odletech 19.5.-22.5.
10% sleva z ceny ubytování pro seniory starší 65 let (platí pouze pro pokoj A2A)
DĚTSKÁ SLEVA: 2A - 1 dítě (do 12 let) 100% sleva na ubytování a stravu. C2A - 1-2 děti (do 17 let) 100% sleva na ubytování a stravu. C2B - 2 děti (do 17 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Popis ALL INCLUSIVE: snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Minibar je denně doplňován vodou. Půlnoční polévka. All inclusive se nevztahuje na občerstvení na pláži.

Popis ubytování

Vybaveníhotel disponuje celkem 200 pokoji v hlavní a vedlejších budovách. Hotel je vybaven přijímající halou s recepcí, výtahy, TV koutkem, internetovým koutkem (za poplatek), wi-fi v lobby zdarma, restaurace s terasou, bary a obchody. Ve venkovním areálu naleznete 2 bazény, vodní skluzavky (hodinový provoz) a bar u bazénu. Lehátka a sluneční jsou u bazénu i na pláži zdarma.Ubytovánídvoulůžkové pokoje A (1A/2A): jsou vybaveny klimatizací (hodinový provoz), satelitní televizí, vanou, WC, fénem, balkónem, možnost pronajmout si minibar, telefon a trezor. Joker pokoje A (2S): disponují stejným vybavením jako A (1A/2A). Rodinné pokoje C (2A/3A/4A): ve vedlejší budově, obývací pokoj a ložnice s propojovacími dveřmi, sedací koutek, sprcha, jinak se stejným vybavením jako A (1A/2A). Rodinné pokoje C (2B): v hlavní budově, 1 prostornější místnost, sedací koutek, sprcha nebo vana, jinak se stejným vybavením jako A (1A/2A).Dětidětské hřiště, oddělený dětský bazén, miniklub (od 4 do 12 let), skluzavka v bazénu.

Popis lokality ubytování

Polohapísečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 700 m. Možnost využití kyvadlové dopravy od hotelu. Side cca 3 km. Spojení minibusy (dolmus).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.