Kahya

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra, Alanya
Název ubytování Kahya
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 13 105 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel se nachází na ideálním místě kousek od živého centra Alanye, vyhlášená Kleopatřina pláž je od hotelu oddělena pouze pobřežní promenádou. Děti se zabaví v miniklubu nebo u bazénu se skluzavkami. Během dne a večer probíhá animační program.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Dopravní spojeníspojení minibusem v blízkosti. Letiště Antalya 130 km.Vybavení247 pokojů, lobby s recepcí, lobby bar, výtahy, restaurace s terasou, restaurace a la carte (za poplatek), bary, konferenční místnost, obchody, kadeřnictví. Ve venkovním areálu jsou slunečníky, lehátka a podložky v ceně (dle počasí). Osušky za poplatek.Dvoulůžkové pokoje DZ/DA/Dv hlavní budově nebo v depandanci, 25 m²; sprcha/WC, fén, telefon, TV/satelit, bezpečnostní schránka (za poplatek), minibar (za poplatek), dlážděná podlaha nebo koberec, individuálně nastavitelná klimatizace, balkon.DZMs bočním výhledem na moře.Pokoje economy DZYbez balkonu.Stravováníall inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně. Odpoledne káva a moučník. Různé místní nápoje (10-24 hod.). Raki, vodka a Kanyak v ceně pouze od 18 do 24 hod., od 10 do 18 za poplatek.Za poplatek: čerstvě lisované ovocné šťávy, různá vína, turecká káva, nápoje a pokrmy na pláži, importované nápoje.Pro dětidětská postýlka v ceně (dle dostupnosti, na vyžádání předem).Wellnessza poplatek: masáže, sauna, hamam.Sport v ceněstolní fotbal, stolní tenis, fitness.Sport za poplatek6 tenisových kurtů v blízkosti (místní provozovatelé).Zábava v ceněběhem dne a večer animační program.

Popis lokality ubytování

PolohaKleopatřina pláž (s hrubším pískem, strmě se svažující) je dostupná přes pobřežní promenádu. Živé centrum Alanye s mnoha obchody je vzdáleno 500 m.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.