Litore Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra, Okurcalar
Název ubytování Litore Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 21 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha a popis
Luxusní hotel Litore Resort Hotel & Spa se otevírá v květnu 2015. Hotel se nachází pouhých 150 m od krásné písečné pláže a 30 km od Alanye a 90 km do letiště v Antalyi.

Pláž a plážový servis
Soukromá pláž se nachází 150 m od hotelu.

Pro děti
Vnitřní dětský bazén, venkovní dětský bazén, bazén se skluzavkami., animační program pro děti.Změna rozvrhu animačních programů vyhrazena - dle vedení hotelu.

Sport a zábava
Šipky, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, aerobic, vodní gymnastika, vodní polo, fitnes centrum, kulečník, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Popis stravování

Stravování probíhá formou All inclusive (snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu)07:00 - 10:00 snídaně (Hlavní Restaurace) - otevřený bufet10:00 - 11:00 pozdní snídaně (Hlavní restaurace) - otevřený bufet12:30 - 14:00 oběd (Hlavní restaurace) - otevřený bufet19:00 - 21:30 večeře (Hlavní Restaurace) - otevřený bufet24:00 - 01:00 noční bufet (Hlavní restaurace)11:00 - 16:00 snack11:00 - 16:00 Gözleme snackA La Carte Restaurants (19:00 - 22:00) (za poplatek)- Sushi- Ottoman- nutné udělat rezervaci 24 hodin předem mezi 12:00 - 14:00 hodinamiAlkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou v rámci all inclusive.Změna složení i časů all inclusve vyhrazena - dle vedení hotelu.

Popis ubytování

Vybavení hoteluHotel je vybaven recepci, venkovním bazénem, vnitřním bazénem, venkovním i vnitřním dětským bazénem, bazénem se skluzavkami, hlavní restaurací, 2 A la Carte restauracemi, několika bary, wellness centrem, diskotékou, možnost sportovních aktivit, tureckými lázněmi, saunou, párou, konferenční místností.Vybavení pokojeHotel nabízí ubytování v: dvoulůžkový pokoj Standart, Rodinný pokoj, EcoPokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením. vysoušečem vlasů, trezorem, Wi-Fi, telefonem, LCD TV, centrální klimatizací, balkónem a nebo terasou (s výhledem na moře, výhledem na bazén). Eco pokoje nemají balkon ani terasu, mohou se nacházet v nevýhodných polohách hotelu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.