Paloma Foresta Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra - Kemer
Název ubytování Paloma Foresta Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 224 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: miniklub (od 4 do 12 let), teenager klub (od 13 do 16 let), dětské hřiště, dětská animace, samostatný dětský bazén se skluzavkou, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), hlídání dětí (za poplatek), minidiskotéka. Maximální počet osob lze překročit pouze u A2G/A2H.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní a některé dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 2.00, na jednom z barů 24 hodin. Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji, pivem a vodou. Odpoledne snacky, káva, čaj a zákusky v baru u bazénu nebo na plážovém baru. Zmrzlina na obědy a večeře v hlavní restauraci. Večeře také možná v jedné z a-la-carte restaurací (nutná předchozí rezervace, 1x za pobyt, některé za poplatek). Půlnoční snack. Bio výrobky z vlastní produkce.

Popis ubytování

USPnádherný hotel přímo na pláži oceněné modrou vlajkou za čistotu

nápoje v rámci all inclusive 24 hodin denně

wifi v lobby a v pokojích zdarmaPopis hoteluNádherný hotel přímo na pláži oceněné modrou vlajkou za čistotu. Nápoje v rámci all inclusive 24 hodin denně.WiFi v lobby a v pokojích zdarma.Plážpřímo na pláži (částečně kamínkový vstup, vhodné boty do vody). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Molo. Plážové pavilonky (po předchozí rezervaci, za poplatek).Vybavení346 pokojů v hlavní a vedlejší budově a v několika vilách. Přijímací hala s recepcí, výtahy, restaurace s terasou, několik a-la-carte restaurací (za poplatek), hospůdka, bary a obchody. V rozlehlé zahradě 2 bazény, jeden z toho se 3 skluzavkami, relaxační bazén a bar u bazénu. Osušky, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): posezení, minibar, klimatizace, trezor, sat. TV s hudebním kanálem, telefon, sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa.
Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B) v hlavní budově, balkon s bočním výhledem na moře, jina jako A2A.
Jednolůžkové pokoje (A1M): v hlavní budově, balkon, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Junior suite (A2E): prostornější v hlavní budově, 1 ložnice s dvoulůžkem, župan, pantofle, vana, sprcha, balkon nebo terasa, jinak stejné vybavení jako A2A.
Junior suite (A2F): terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2E.
Rodinné suite (A2G/A3G/A4G): cca 75 m2, v hlavní budově, kombinace obývací ložnice s pohovkou, ložnice s dvoulůžkem, župan, pantofle, spojovací dveře. Jinak jako A2A.
Rodinné pokoje (A2J/A3J): cca 45 m2, ve vedlejší budově. Kombinace obývací ložnice s pohovkou na spaní, ložnice s dvoulůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, propojovací dveře, balkon, jinak jako A2A.
Villa suite (A2H/A3H/A4H): ve vedlejší budově, cca 100 m2, 2 ložnice (jedna z dvoulůžkem a druhá se dvěma samostatnými lůžky), individuální klimatizace, balkon nebo terasa, jinak jako A2A.
Bezbariérové pokoje: na vyžádání.Sport/aktivityzdarma: fitness (6.00 - 20.00 h.), aerobic, basketbal, biliár, boccia, tenis (vybavení, osvětlení a kurzy za poplatek), minigolf, stolní tenis, volejbal, aqua aerobic. Animační program, večery se show. Diskotéka. Za poplatek: vodní sporty na pláži.InternetWiFi v lobby a v pokojích zdarma.Wellnesskrytý bazén, hammam a sauna (u krytého bazénu). Za poplatek: sauna a hammam ve spa, Spa s parní lázní, různými masážemi a kosmetickým ošetřením. Solárium.Infoslužby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


30% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2018, 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019, 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2019, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2019 (slevy platné pro pobyty od 13.4.2019 do 31.10.2019)

výhodné termíny:


13+1 zdarma při odletu 17.5.2019- 23.5.2018, 23.8.-29.8.2019 a 27.9.-3.10.2019

výhodná nabídka:


10% sleva z ceny ubytování pro novomanžele (platí pouze pro: A2A, A2B, A2E, A2F,A2H, A2S)

5% sleva pro osoby starší 60 let (platí pouze pro: A2A, A2B, A2E, A2F, A2G, A2S)

Joker pokojeDětská sleva (F)A2G/A2H: až 2 děti (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2A/A2B: až 2 děti (do 12,99 let) 1.dítě 100% sleva na ubytování a stravu, 2.dítě 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohahotel se nachází cca 1 km od letoviska Beldibi, letovisko Kemer cca 18 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Letiště Antalya cca 40 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.