Saphir Hotel & Villas

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra - Alanya
Ubytování Saphir Hotel & Villas
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 349 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: miniklub (od 4 do 10 let), dětské hřiště, dětský animační program, samostatný dětský bazén, vestavěný dětský bazén s vodními skluzavkami, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Na vyžádání a za poplatek možnost hlídání dětí a dětské pokrmy. Maximální počet nesmí být překročen.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Nápoje na diskotéce do 2.00 h. (15.5.-15.10.). Káva, čaj a minerální voda v lobby baru po celý den. Pozdní snídaně. Možnost večeře v a-la-carte restauraci (1x za týden, nutná předchozí rezervace). Odpoledne snacky, káva, čaj, koláče a zmrzlina. Turecké placky na pláži. Minibar při příjezdu naplněn nealkoholickými nápoji a denně je doplňován minerální vodou. Půlnoční snacky.

Popis ubytování

USPna pláži molo se skluzavkou do moře

krásná udržovaná zahrada s vodotrysky

vhodné pro rodiny s dětmiPopis hoteluNa pláži molo se skluzavkou do moře. Krásná udržovaná zahrada s vodotrysky. Vhodný pro rodiny s dětmi.Plážpřímo na oblázkovo – písečné pláži. Na molu skluzavka do moře (15.5.-15.10.). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Plážový bar.Vybavení611 pokojů ve 2 hlavních budovách s výtahy a v 5 vedlejších budovách. K vybavení patří recepce, koutek s TV, bary, restaurace, 2 a-la-carte restaurace (italská a turecká, 1x za pobyt zdarma, otevřené od 15.5.-1.10.) a obchody. V rozlehlém venkovním areálu 2 bazény, vodní skluzavky a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 22 m2, v hlavní budově, centrální klimatizace (od 1.6. do 30.9.), sat. TV, telefon, trezor k pronajmutí (cca 2 €/den), malá chladnička/minibar, fén, sprcha, WC a balkon.
Dvoulůžkové pokoje quality plus (A2Q/A3Q): cca 22 m2, v hlavní budově, 25 % sleva na 1 wellness ošetření/pobyt, 25 % sleva na 1 vodní sport na pláži/pobyt, vybavení jako A2A.
Joker pokoje (A2S/A3S) v hlavní budově, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Vila junior elite pokoje (B2A/B3A): cca 25 m2, ve vilách, s LCD TV, individuální klimatizací, částečně s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.
Vila standard deluxe(B2B/B3B): cca 26 m2, ve vedlejší budově, s vanou, balkonem a výhledem na moře, jinak jako A2A.
Vila rodinné pokoje deluxe (B2C/B3C/B4C/B5C): cca 33 m2, ve vilách, 2 ložnice (1 ložnice s francouzskou postelí a samostatným lůžkem, druhá ložnice se 2 samostatnými lůžky), jinak stejné vybavení jako A2A.
Bezbariérové pokoje: na vyžádání.Sport/aktivityzdarma: aerobic, plážový volejbal, basketbal, fitness, tenis (1 kurt s tvrdým povrchem, vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis a aqua aerobic. Amfiteátr, animační program, open – air diskotéka (od 15.5. do 15.10.). Za poplatek: biliár a vodní sporty na pláži. Herna (za poplatek).Internetinternetový koutek za poplatek a WiFi v lobby, v zahradě, barech a u bazénů zdarma.Wellnesszdarma: parní lázeň, krytý bazén, hammam a sauna. Za poplatek: různé masáže a kosmetické ošetření.Infoslužby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnína tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Cena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaletovisko Alanya cca 12 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Restaurace, bary a obchody cca 500 m. Letiště Antalya cca 110 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.