Sea Planet Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra
Název ubytování Sea Planet Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 651 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: animační program v českém jazyce (přes letní prázdniny), miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), dětské menu a židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Maximální počet osob lze překročit.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Večeře také možná v a-la-carte restauraci (1x za týden, po předchozí rezervaci). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 h (na 1 baru jsou nápoje po 24.00 zdarma, na ostatních za poplatek). Snacky od 12.30 do 15.00 h. Odpoledne káva, čaj, zákusky. Půlnoční snack.

Popis ubytování

USPanimační program v českém jazyce v průběhu letních prázdnin

přímo na vlastní pláži

bazén se skluzavkamiPopis hoteluAnimační program v českém jazyce v průběhu letních prázdnin. Přímo na vlastní pláži. Bazén se skluzavkami.Plážpřímo na vlastní oblázkovo-písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky na pláži zdarma.Vybavení480 pokojů rozdělených do 10 podlaží. Přijímací hala, hlavní restaurace, 5 a-la-carte restaurací, bary a obchody. Ve venkovním areálu 2 bazény, jeden se skluzavkami. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 28 m2, minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí (cca 2 €/den), sat. TV, telefon, renovovaná koupelna se sprchou, WC, fén, balkon s bočním výhledem na moře.
Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B) cca 28 m2, s výhledem na bazén a na moře, jinak jako A2A.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 48 m2, 2 místnosti, strana do krajiny, jinak jako A2A.
Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E): cca 48 m2, 2 místnosti, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 28 m2, bez balkonu.Sport/aktivityzdarma: aerobic, plážový volejbal, boccia, šipky, fitness, tenis (vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, aqua aerobic. Denní animační program a večerní animační program. 1x týdně turecký večer. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži. Diskotéka (za poplatek).InternetWiFi v celém hotelu zdarma.Wellnesszdarma: hammam (ošetření za poplatek), sauna. Za poplatek: kadeřnictví, masáže, Spa & Wellness centrum.Další výhodyKlienti, kteří rezervují pobyt v tomto hotelu od nás obdrží vstupenky do LEGOLAND® Deutschland. Platí pro rezervace do 31.1.2019 nebo vyprodaní kapacit. Rezervaci vstupenek je nutné provést u prodejce zájezdů pod speciálním kódem 9200EE. Období pro návštěvu LEGOLAND® Deutschland je v průběhu roku 2019.Infoslužby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnína tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:






30% sleva z ceny ubytování do 31.12.2018, 25% sleva z ceny ubytování do 31.1.2019, 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2019, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2019, 11% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2019





výhodná nabídka:






Joker pokojeDětská sleva (F)A2A/A2B/A2S: 1 dítě (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C/A2E: až 2 děti (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohacentrum letoviska Side cca 17 km, Manavgat cca 12 km. Možnosti pro nakupování a zábavu v blízkosti. Letiště Antalya cca 85 km.



Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.