Seher Sun Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra, Side - Colakli
Název ubytování Seher Sun Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 10 787 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Za příznivou cenu vám tento 4hvězdičkový hotel nabídne dobré služby, sportovní a volnočasovou nabídku, jako i výhodnou polohu blízko pláže a pobřežní promenády. Hosté navíc mohou využívat zařízení a služby partnerského hotelu Seher Resort & Spa.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Dopravní spojeníletiště Antalya 60 km.Vybaveníhotelový komplex disponuje hlavní budovou a dvěma depandancemi (celkem 184 pokojů); vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, lobby, lobby bar, internetový koutek (za poplatek), restaurace, 2 restaurace a la carte (s rybími specialitami a turecká), obchody, kadeřnictví. Ve venkovním areálu, který je společný se sesterským hotelem Seher Resort & Spa, se nachází bazén a dětský bazén se skluzavkami (dle provozní doby a počasí). Lehátka, podložky, slunečníky a osušky (výměna za poplatek) jsou u bazénu a na pláži v ceně.Dvoulůžkové pokoje DZ/DA/Dsprcha/WC, fén, balkon, klimatizace, telefon, TV/satelit, malá lednička, bezpečnostní schránka (za poplatek).Pokoje economy DZYv přízemí, orientované do zahrady.Rodinné pokoje FZvybavené jako DZ, navíc palanda pro děti.Stravováníall inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně. Polední snacky (na plážovém baru). Káva/čaj, moučník, zmrzlina (v určitých časech). 1x za pobyt večeře v některé z restaurací a la carte (rezervace předem). Půlnoční polévka (23.30.-24 hod.). Všechny místní nápoje (10-24 hod.). Při příjezdu 1 lahev vody v ledničce na pokoji.Pro dětiminiklub (6-12 let), dětské hřiště, dětský bazén, dětská diskotéka. Vysoké židličky v restauraci (dle dostupnosti). Dětská postýlka v ceně (dle dostupnosti, na vyžádání předem).Wellnessv ceně: turecká lázeň a sauna. Za poplatek: masáže.Sport v ceněstolní tenis, šipky, plážový volejbal, kulečník, fitness.Sport za poplatekvodní sporty na pláži (místní provozovatelé).Zábava v cenědenně lehčí animace a zábavní program.Tipy a radyhosté mohou za poplatek využívat služby sesterského hotelu Seher Resort & Spa.

Popis lokality ubytování

Polohapobřežní promenáda a mírně se svažující písečná pláž vzdáleny pouze pár metrů, město Side 6 km.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.