Sentido Zeynep Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra - Belek
Název ubytování Sentido Zeynep Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 486 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětské hřiště, dětský bazén, malý aquapark se 3 skluzavkami, miniklub (od 4 do 12 let), minidisco, dětské menu (na večeře) a židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Maximální počet osob nelze dětskou postýlkou překročit v pokojích A2A/A2C/A2S. Hlídání dětí (za poplatek).

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 12.00 h. Místní a částečně dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin (na diskotéce od 23.00 do 2.00 h.). Burgery, nugety a hranolky na plážovém bar od 12.00 do 18.00 h. Voda, nealkoholické nápoje a pivo na plážovém baru od 10.00 do 18.00 h. Minibar denně doplňován vodou a nealkoholickými nápoji. Půlnoční snacky. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení.

Popis ubytování

USPpřímo na pláži oceněné modrou vlajkou

bazénový komplex se 3 skluzavkami pro milovníky vodní zábavy

sousedí s golfovým hřištěmPopis hoteluPřímo na pláži oceněné modrou vlajkou. Bazénový komplex se 3 skluzavkami pro milovníky vodní zábavy. Sousedí s golfovým hřištěm.Plážna vlastní, cca 2 km dlouhé oblázko - písečné pláži s hrubším pískem. Oceněná modrou vlajkou. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky na pláži zdarma. Plážový bar. Molo.Vybavení375 pokojů rozdělených do pětipodlažní hlavní budovy a dvou až tří podlažních bungalovů. Přijímací hala s recepcí, výtahy, lobby bar, 3 a-la-carte restaurace (za poplatek, nutná předchozí rezervace), restaurace s terasou, snack restaurace, bary, služby lékaře (za poplatek), prádelna, obchody a minimarket. Ve venkovním areálu bazénový komplex, aquapark se 3 skluzavkami, olympijský bazén (není přístupný během tréninků, zákaz plavání dětí mladších 14 let). Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): s centrální klimatizací, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem, minibarem, sprchou, WC a balkonem.
Dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C): s výhledem na moře, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkonu.
Rodinné pokoje (A2G/A3G): cca 37 m2, 2 standardní pokoje s propojovacími dveřmi (s jedním vstupem), 1 koupelna, jinak jako A2A.
Rodinné suite (A2E/A3E): cca 46 m2, 2 standardní pokoje s propojovacími dveřmi (s jedním vstupem), 2 koupelny, v hlavní budově nebo v bungalovech, bez balkonu, jinak jako A2A.
Bungalovy (B2A/B3A): stejné vybavení jako A2A.
Bungalovy (B2C/B3C): balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.
Bezbariérové pokoje: na vyžádání.Sport/aktivityzdarma: aerobic, fitness (od 16 let), basketbal, boccia, lukostřelba, šipky, 3 tenisové kurty s tvrdým povrchem (vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis a aqua aerobic. Mezinárodní animační program, diskotéka. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.InternetWiFi v celém hotelu zdarma.Wellnesszdarma: sauna, turecké lázně, parní lázeň. Za poplatek: masáže a kosmetické ošetření.Infomístní kategorie: 5; platba kartou: VISA, Master Card.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


30% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2018, 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.02.2018., 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.04.2018.

výhodná nabídka:


5% sleva pro osoby starší 60 let, platí pro pokoje A2A, A2C, A2E, A2S, B2A a B2C

Joker pokojeDětská sleva (F)A2A/A2C: 1 dítě (do 11,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. B2A/B2C: 1 až 2 děti (do 11,99 let) 1. dítě 100% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaklidná. Centrum letoviska Kadriye cca 3 km, Belek cca 5 km. Vedle golfového hřiště Carya Golf Club se soukromým vstupem (kyvadlová doprava zdarma). Letiště Antalya cca 35 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.