Top Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Turecko, Turecká riviéra - Alanya - Incekum
Ubytování Top Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 875 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětské hřiště, samostatný dětský bazén, 2 skluzavky, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Odpoledne káva a zákusky.

Popis ubytování

USPvelmi oblíbený hotel u českých klientů

zdarma plážový servis na písečné pláži oceněné modrou vlajkou

ideální volba pro dovolenou v klidné oblastiPopis hoteluvelmi oblíbený hotel u českých klientů. Zdarma plážový servis na písečné pláži oceněné modrou vlajkou. Ideální volba pro dovolenou v klidné oblasti.Plážpřímo na krásné písečné pláži oceněné modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Bar u bazénu/plážový bar. Osušky nejsou k dispozici.Vybavení211 pokojů na 5 podlažích, recepce s trezory k pronajmutí, výtahy, restaurace, bary, společenská místnost s TV a obchod. V zahradě bazén, vodní skluzavky, opalovací terasa a bar u bazénu/plážový bar. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): klimatizace, minibar, sat. TV, fén, trezor k pronajmutí (cca 1 €/den), dlažba, sprcha, WC, balkon.
Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D/A3D): prostornější, bez balkonu, jinak jako A2A.
Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): vana, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S/A2R) výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkonu.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi (klimatizace pouze v jedné místnosti, druhá místnost bez oken), balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.
Rodinné duplex pokoje (A2F/A3F/A4F): 2 ložnice na dvou podlažích (v 1. patře - 1 ložnice s posezení a koupelna, v 2. patře - otevřená galerie s 1 pokojem pro děti se 2 samostatnými lůžky), balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.Sport/aktivityzdarma: stolní tenis. Za poplatek: tenis, vodní sporty na pláži.InternetWiFi v lobby a veřejných prostorech hotelu zdarma. Na pokojích není WiFi k dispozici.Wellnessza poplatek: hammam, sauna a masáže.Infoslužby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.Upozorněnína tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


30% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019, 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2019

výhodné termíny:


13+1 zdarma nebo 6+1 zdarma při odletech 19.5.- 9.6. a 18.8.-25.8.2019

výhodná nabídka:


10% sleva z ceny ubytování pro novomanžele (platí pouze pro pokoje A2A, A2B, A2D)

Joker pokojeDětská sleva (F)A2B/A2D: 1 dítě (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C: 2 děti (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2F: až 2 děti (do 14,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Poloharestaurace, bary a obchody cca 1,5 km. Letovisko Alanya cca 25 km. Spojení minibusy (dolmus). Letiště Antalya cca 100 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.