Atrakce Las Vegas, Los Angeles a San Diega

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, Nevada, Las Vegas
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 58 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Las Vegas - Hoover Dam - Lake Mead - Valley of Fie - Los Angeles - Hollywood - Universal Studios - Santa Monica Beach - San Diego - Del Colorado - USS Midway - Sea World


K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Zájezd může být směrován opačně. Minimální počet je 6 osob.

Během zájezdu urazíte cca 770 mil (1.230 km)

Program zájezdu

1. den

LAS VEGAS 20 mil / 30 km * Odlet z Prahy do Las Vegas . Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem. A protože Vám toto město nedá v noci spát, pojedete si ho ještě v noci prohlédnout.

2. den

PROHLÍDKA MĚSTA 30 mil / 50 km * Dopoledne absolvujete orientační prohlídku slavného "Stripu" a downtownu Las Vegas , a prohlédnete si některé ikonické hotely s kasiny. Odpoledne budete mít možnost si sami okusit život ve městě nikdy nekončící zábavy. Doporučujeme Vám večerní let helikoptérou nad zářícím Las Vegas .

3. den

HOOVER DAM,LAKE MEAD 110 mil / 180 km * Polodenní výlet k nejvyšší skořepinové přehradní hrázi Hoover Dam a k jezeru Lake Mead, a návštěva státní parku Valley od Fire známého jedinečnými tvary a barevností skalních útvarů a indiánskými petroglyfy. Návrat do hotelu v podvečer. Večer Vám nabízíme fakultativní návštěvu skvělé vodní show La Réve v hotelu Wynn.

4. den

LAS VEGAS 10 mil / 20 km * Celodenní volno k samostatné prohlídce a návštěvě atrakcí Las Vegas. Fakultativně Vám nabídneme celodenní letecký výlet /cca 4 - 5 hodin/ do národního parku Grand Canyon /letadlo, bud, vč.oběda, místní průvodce v angličtině/

5. den

LOS ANGELES 270 mil / 430 km * Přejezd do Los Angeles . Po příjezdu v odpoledních hodinách ubytování, večerní návštěva Griffith Observatory a nočního Hollywoodu .

6. den

LOS ANGELES 60 mil / 100 km * Dopoledne Vám America Tours pozve k návštěvě filmových studií Universal - jedné z největších atrakcí Hollywoodu /vstupné je v tomto roce v zájezdu!!/. Odpoledne následuje prohlídka města a okolí - Hollywood , Beverly Hills, Rodeo Drive, Sunset a Hollywood Belevard, Santa Monica Beach...Večer návrat do hotelu.

7. den

SAN DIEGO 270 mil / 430 km * Celodenní výlet do San Diega. Orientační prohlídka centra města a ostrova Coronado. Zde doporučujeme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu "Někdo to rád horké". Následuje návštěva letadlové lodi USS Midway, která po vyřazení z aktivní služby kotví v San Diegu a je přístupná turistům /vstup v ceně/. Následuje návštěva skvělého zábavního parku Sea World do odpoledních hodin /vstup v ceně/. Večer návrat do Los Angeles .

8. den

Odlet domů Poslední shopping /skvělé outlety/, dle Vašeho letového plánu odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

9. den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.Tip z okolí
Deset nejdražších budov světa: Vede gigantický komplex za 400 miliard korun Abú Dhabí, Las Vegas, Singapur. Nejnákladnější budovy planety vznikají v těchto městech zábavy, odpočinku a luxusu. Jejich hlavní část většinou představuje hotel pro tisíce hostů. Kdyby ten nejdražší chtěl postavit český stát, vyčerpal by třetinu ročního výdajového rozpočtu. Jak to v nich vypadá?... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.