Havajské ostrovy - Maui a Oahu Best of

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, Hawai, Havaj, Havajské ostrovy, Oahu, Kauai, Maui
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 73 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

12denní zájezd / hotely 2 - 3* / finančně i časově úspornější program

Popis stravování

Individuálně – nákupy potravin v obchodech a příprava jídel s využitím zázemí ubytování, restaurace rychlého občerstvení. Po dohodě možnost společných pikniků při výletech.

Popis ubytování

UbytováníHotely 2 - 3*, 2-3lůžkové pokoje. Pokoje mohou být vybaveny ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem.

Popis lokality ubytování

HawaiTato varianta zájezdu do padesátého amerického státu Havaj nabídne časově i finančně úspornější variantu poznávání hlavních ostrovů tohoto tichomořského ráje – Maui a Oahu. Na každém ostrově budeme ubytováni na jednom místě a pronajatým vozem budeme vyrážet na nezapomenutelná místa; budeme však mít i dostatek prostoru pro individuální program a relaxaci. Na multikulturním Oahu kromě známých pláží Waikiki a North Shore nalezneme chráněné oblasti s neporušenou přírodou. Na Maui nás uchvátí s měsíční krajina Haleakaly, ohromující pobřežní scenerie, vodopády, deštné lesy a nádherné pláže.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy, přílet do Kahului ten samý den, transfer do hotelu, ubytování na 5 nocí.

2. den:

MAUI - STÁTNÍ PARK IAO VALLEY - deštný park, nenáročné vycházky s výhledem na legendární zelenou špici IAO NEEDLE. ZÁPADNÍ OKRUH. NORTH SHORE - vyhlídková cesta Kahekili Highway. Pobřežní louky na OHAI trail, procházka na NAKALELE Point s majákem a k mořskému gejzíru NAKALELE BLOWHOLE. Zastávka ve starém velrybářském městě LAHAINA.

3. den:

MAUI - CESTA DO HANY. Ranní odjezd na vzrušující celodenní výlet po úchvatném východním a jižním pobřeží. Bambusový les, duhové eukalypty, lávové pobřeží KE’ANAE s kostelíkem, STÁTNÍ PARK WAI’ANAPANAPA (vulkanická pláž, jeskyně v lávových tunelech, vycházka po pobřeží). Havajská obec HANA, nádherná pláž HAMOA BEACH, rokle OHE’O GULCH se sladkovodními jezírky a návrat podél lávového jižního pobřeží po nezkrotné PI’ILANI HWY.

4. den

MAUI - NÁRODNÍ PARK HALEAKALA. Výjezd po Haleakala Crater Road a pozorování východu slunce z výšky 3.000 m.n.m. Nenáročný pěší výlet PO OKRAJI KRÁTERU Haleakaly. MAKENA STATE PARK. Možnost výletu přes lávová pole ze zátoky LA PÉROUSE BAY po prastaré stezce podél pobřeží. Relaxace a koupání na perle zdejších ostrovních pláží. Západ slunce na KEAWAKAPU BEACH.

5. den

MAUI - VOLNÝ DEN s možností relaxace na pláži. Možnost fakultativních výletů na okolní ostrovy (LANAI, MOLOKAI nebo šnorchlování u atolu MOLOKINI).

6. den

OAHU - Přílet do Honolulu. Ubytování na 4 noci. Volný zbytek dne - možnost koupání a relaxace na Wakiki Beach a nákupů .

7. den

OAHU - Návštěva památníku USS Arizona v PEARL HARBOR, centrum HONOLULU (katedrála, Kapitol, královský zámek).

8. den

OAHU - Celodenní okruh ostrovem - koupání na plážích s bílým pískem, venkovský kraj WINDWARD COAST, gigantické vlny a surfaři na NORTH COAST, „ztracené“ pobřeží a pláže na WAI’ANAE COAST.

9. den

VOLNÝ DEN s možností relaxace na plážích.

10. den

OAHU - VOLNÝ DEN ke koupání a nákupům, podvečerní transfer na letiště a večerní odlet domů.

11. den

Přestup v kontinentální Americe, pokračování letu (kvůli časovému posunu 12 hodin).

12. den

Přílet do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.