Havajské ostrovy - Oahu a Maui

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, Havajské ostrovy, Hawaii
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 92 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Honolulu - Waikiki - Pearl Habor - ananasové plantáže - Sunset Beach - Blowing Hole - SP Hanauma Bay - Diamond Head - Pali Lookout - Kahului - Iao Valley - Napili - Lahaina - Kihei - NP Haleakala - Wainapanapa SP - Hana

K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Minimální počet je 6 osob.

Během zájezdu urazíte cca 4000 mil (640 km)

Program zájezdu

1. den

HONOLULU 15 mil / 25 km * Odlet z Prahy do Honolulu . Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu v těsné blízkosti světoznámé pláže Waikiki, ubytování a orientační meeting.

2. den

PEARL HARBOR, WAIKIKI 40 mil / 65 km * Dopoledne návštěva ppamátníku křižníku USS Arizona v Pearl Harbor a prohlídka centra Honolulu s výkladem o historii Havajských ostrovů , odpoledne indiv. volno.

3. den

OKRUH OSTROVEM OAHU 130 mil / 210 km * Celodenní kružní prohlídka ostrova Oahu , během které poznáte nejenom největší atrakce ostrova, ale i malebné vesničky a tichá zákoutí - dnes Vás čeká vše od šťavnatého pralesa po koupání na jedinečných plážích !!

4. den

WAIKIKI - volný den !! Celodenní volno k rekreaci na pláži nebo u hotelového bazénu. Také se můžete vydat do ulic Waikiki a objevit jejich kouzlo a přátelskou atmosféru...Fakultativně Vám nabízíme celodenní letecký výlet na ostrov Kauai . /v angličtině s místním průvodcem/

5. den

KAHULUI, WAILUKU, IAO VALLEY 40 mil / 65 km * Transfer na letiště a odlet do Kahului na ostrově Maui . Po příletu společně navštívíte správní středisko Maui Wailuku a státní park Iao Valley, důležité místo v historii ostrova. V odpoledních hodinách ubytování a volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu.

6. den

OKRUH OSTROVEM MAUI 150 mil / 240 km * Celodenní prohlídku ostrova začnete velmi časně ráno výjezdem na vrchol sopky Haleakalá, kde shlédnete z výšky bezmála tří a půl kilometru dech beroucí východ slunce. Po prohlídce vrcholových scenérií národního parku bude Vaše cesta pokračovat do městečka Hana cestou se stovkami serpetin v hustém tropickém pralese. Odměnou Vám bude koupel v moři na pohádkové vulkanické pláži. Cestou zpět ještě navštívíte plážové středisko Kihei. Návrat do hotelu v podvečerních hodinách.

7. den

MAUI - volný den !! Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet na sousední ostrov Hawaii /Velký ostrov/.

8. den

MAUI - volný den !! Celodenní volno k relaxaci na pláži. Fakultativně Vám nabízíme let helikoptérou nad ostrovem. Ostrov Hawaii nebo Oahu s místním průvodcem.

9. den

MAUI - volný den !! Celodenní volno k relaxaci na pláži. Fakultativně Vám nabízíme let helikoptérou nad ostrovem. Ostrov Hawaii nebo Oahu s místním průvodcem.

10. den

Odlet domů 15 mil / 25 km * Dopoledne volno k rekreaci. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

11. den

let domů Po přestupu na americkém kontinentu pokračování Vašeho letu do Prahy

12. den

Přílet do Prahy Váš zájezd do ostrovního ráje ukončí.Tip z okolí
Velký kaňon Pacifiku: 900metrová propast obklopená havajskými palmami Vrtulník pomalu klesá blíž okraji propasti, a přesto její dno vidíme jen díky zářící zeleni. Aby ne, nejhlubší místo kaňonu Waimea je od okraje vzdálené 900 m. Vítejte nad nejpopulárnější propastí Havajských ostrovů. V místě, nedaleko něhož na plátnech kin pobíhali Spielbergovi dinosauři.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.