Msc Divina - Miami, Portoriko, Sv. Tomáš, Sv. Martin, La Roma...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, Florida, Miami
Název ubytování Msc Divina
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 38 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštívená místa: Miami (USA) - San Juan (Portoriko) - Chatlotte Amalie (Sv. Tomáš, US Panenské ostrovy) - Philipsburg (Sv. Martin) - La Romana (Dominkánská republika) - Nassau (Bahamy) - Miami (USA)
Specifikace: Plavba za krásami Malých i Velkých Antil nás po dvou oddechových dnech na moři zavede do metropole Portorika, města San Juan s historickými pevnostmi, dále na ostrov Svatý Tomáš s fantastickými plážemi, bezcelním nákupním rájem a hradem piráta Černovouse, na ostrov Svatý Martin s pověstnou pláží Maho ležící u prahu přistávací dráhy letiště Princezny Juliany, kde kromě skvělého koupání je i dostatek adrenalinu způsobeného hřměním letadel přistávajících tak nízko nad hlavami diváků, že se jich lze téměř dotknout. Krásně zážitky a fantastické koupání poskytne i známá La Romana v Dominikánské republice a bahamský přístav Nassau. To vše navíc s luxusním zázemím na palubě MSC Divina, jedné z největších, nejkrásnějších a nejnovějších výletních lodí světa.
Informace o plavbě: Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich aktuální ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma plně platícími osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
Pobyt v USA lze za příplatek prodloužit.
Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
Měnou na lodi je USD. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.
Důležitá upozornění - rozhodně si je přečtěte !!!Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby! Pro vstup na území USA a Karibských ostrovů je pro občany ČR a SR nutné potvrzení ESTA nahrazující víza. ESTA potvrzení si klienti zajišťují sami vyplněním formuláře a zaplacením poplatku na stránkách velvyslanectví USA v ČR nebo SR. Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem. Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář. Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu. Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Popis dopravy:
V ceně je zahrnuta letecká doprava z Prahy. Při odletech z Vídně, popřípadně z jiného letiště může být aplikován doplatek.

Popis stravování

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci. V ceně jsou rovněž již zahrnuty některé nápoje k jídlu: voda, čaj, káva a ledový čaj z nápojového automatu - jen u samoobslužného bufetu. U snídaní jsou rovněž v ceně rozlévané džusy či ovocné šťávy. Ostatní nápoje jak u bufetového stolování tak restauracích či na barech jdou na vrub vašeho lodního účtu.

Popis ubytování

Ubytování bývá v několika typech kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, trezorem a dále dle typu kajuty. Pokojová služba je Vám k dispozici celý den. Lodní vybavení a služby v ceně: salónky, bazény, jacuzzi, lehátka, plážové ručníky, sport, fitness, divadlo, tanec, zábavní pořady a lodní časopis. Placené služby : Kadeřnické, kosmetické, welness, telefon a internet, čistítna, prádelna, jídlo á la carte v některých restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.

Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubuKategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládežKategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, nápojový balíček Allegrissimo24h, lázeňský balíček (přístup k termálním apartmá, masáž dle vlastní volby, solárium (10 min.), uvítací koktejl), deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restaurac

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy nebo Vídně, přílet do Miami, ubytování v hotelu 3*

2. den

Miami , USA, nalodění a vyplutí Připlutí: - Odplutí:19:00

3. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

4. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

5. den

San Juan Připlutí: 7:00 Odplutí: 23:00

6. den

Charlotte Amalie Připlutí: 08:00 Odplutí: 18:00

7. den

Philipsburg Připlutí: 07:00 Odplutí: 14:00

8. den

La Romana Připlutí: 10:00 Odplutí: 18:00

9. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

10. den

Nassau , Bahamy výlety a info: šnorchlování, Cabana, pronajmutí vznášedla, projížďka na raftech, jeep tour, panoramatická proížďka po ostrově, projížďka na kajaku, paddle-boating, plavání s rejnoky či delfíny, koupání, slunění v Atlantis resortu - odpočinkový den na plážích či nákupech, replika archeologického naleziště - bájná Atlantida, objevování nejkrásnějších koutů Nassau - vydejte se po stopách piráta Černovouse a poznejte ostrovní přírodu, šnorchlování na útesech, plachtění na katamaranu, Připlutí: 12:00 Odplutí: 18:00

11. den

Miami , USA, vylodění, vlný program, odpoledne a odlet Připlutí: 07:00 Odplutí:-

12. den

PříletTip z okolí
Miami - perla Floridy Jedno z nejvyhledávanějších letovisek USA se nachází na pobřeží Atlantického oceánu v jihovýchodní Floridě. Město i se svými periferiemi okupuje rozsáhlou rovinu, která se rozpíná mezi bažinami Florida Everglades na západě a zálivem Biscayne Bay na východě.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.