New York a Miami Beach

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, Florida, Key West
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 89 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kombinace poznání světoznámé metropole a oddechu na proslulých floridských plážích. Pobyt na Floridě si můžete libovolně prodloužit !!

K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Minimální počet 6 osob.

Program zájezdu

1. den

NEW YORK CITY * Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2. den

LOWER MANHATTAN * Na úvod dne Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River (v ceně), během které se seznámíte s místopisem New Yorku , a naskytnou se Vám jedinečné pohledy na Manhattan a sochu Svobody. Hned po tomto úvodu dne bude následovat okružní prohlídka největších atrakcí Manhattanu - Battery Park,Wall Street se slavnou Burzou, China Town, Brooklyn Bridge a dalších atrakcích vyhlídkovým busem. Během dne Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody - skvělý doplněk k Vašemu zájezdu. Do hotelu se vrátíte ve večerních hodinách.

3. den

MIDTOWN, UPTOWN MANHATTAN * Pokračování prohlídky Manhattanu !! Poznejte Broadway, oblast Central Parku a 5.Avenue. Společně navštívíte vyhlídku ze střechy mrakodrapu Rockefeller Center a projdete si slavné Times Square... Návrat do hotelu v pozdních hodinách. Fakultativnš Vám pro tento večer nabízíme avantgardní show The Blue Man Group. Doporučujeme !!

4. den

EMPIRE STATE BUILDING, MIAMI * Volno na Manhattanu !! Využijte času k samostatnému poznávání metropole. Jako bonus Vám America Tours věnuje vstupenku na Empire State Building - navštivte tuto dominantu Manhattanu v čase, který Vám nejvíce vyhovuje !! Odpoledne transfer na letiště a odlet do Miami. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu na Miami Beach, ubytování.

5. den

MIAMI BEACH * Dopoledne Vás čeká orientační okruh po Miami a Miami Beach , a odpoledne již bude plně ve Vaší režii - relaxace, pobyt na pláži nebo u bazénu ...

6. den

MIAMI BEACH * Volný den k relaxaci. Fakultativně Vám nabízíme celodenní výlet na ostrov Key West – nejjižnější bod kontinentálních USA v Karibském moři.

7. den

MIAMI BEACH * Celodenní volno k rekreaci na pláži či u bazénu.

8. den

Odlet domů * Dopoledne volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně individuální prodloužení pobytu na Miami Beach .

9. den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.