New York

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, New York, Manhattan
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 76 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poznejte s námi jednu z nejživějších a nejatraktivnějších metropolí světa ! Pod vedením zkušeného průvodce America Tours se seznámíte s historií i současným životem New Yorku. Náš bohatý program Vám zajistí spoustu jedinečných zážitků z Vaší krátké návštěvy USA. Doporučujeme Vám fakultativní prodloužení zájezdu o čtyřdenní pobyt na Miami Beach.


K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Minimální počet 6 osob.

Program zájezdu

1. den

NEW YORK CITY * Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2. den

LOWER MANHATTAN * Na úvod dne Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River (v ceně), během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytnou se Vám jedinečné pohledy na Manhattan a sochu Svobody. Hned po tomto úvodu dne bude následovat okružní prohlídka největších atrakcí Manhattanu – Battery Park, Wall Street se slavnou Burzou, China Town, Brooklyn Bridge a dalších atrakcí vyhlídkovým busem. Během dne Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody- skvělý doplněk k Vašemu zájezdu. Do hotelu se vrátíte ve večerních hodinách.

3. den

MIDTOWN, UPTOWN MANHATTAN * Pokračování prohlídky Manhattanu !! Poznejte Broadway, oblast Central Parku a 5. Avenue. Společně navštívíte vyhlídku ze střechy mrakodrapu Rockefeller Center a projdete si slavné Times Square… Návrat do hotelu v pozdních hodinách. Fakultativně Vám nabízíme představení avantgardní show The Blue Man Group. Doporučujeme !!

4. den

EMPIRE STATE BUILDING * Celodenní volno na Manhattanu !! Využijte času k samostatnému poznávání metropole – muzeí, galerií nebo turistických atrakcí. Jako bonus Vám America Tours věnuje vstupenku na Empire State Building - navštívte tuto dominantu Manhattanu v čase, který Vám nejvíce vyhovuje !!

5. den

Odlet domů * Dopoledne indiv. volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy.

6. den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.