Perly Havajských ostrovů

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 129 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oahu: Honolulu – Waikiki – křižník USS Arizona – Pearl Harbor • Kauai: Waimea Canyon – památník Jamese Cooka – Princeville • Hawaii: Kona – vodopády Akaka – Hilo – NP Volcanoes – činný vulkán Kilauea – Mauna Kea • Maui: Kahului – Haleakala – Hana


K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Minimální počet 6 osob.

Ostrovy mohou být navštíveny v odlišném pořadí, než je uvedeno v itineráři.

Během zájezdu urazíte cca 890 mil ( 1.430 km )

Program zájezdu

1. den

OAHU 20 mil / 35 km * Odlet z Prahy do Honolulu. po uvítání na letišti průvodcem AT transfer do hotelu na Waikiki, ubytování.

2. den

PEARL HARBOR, WAIKIKI 25 mil / 40 km* Orientační meeting s průvodcem, seznamovací vycházka po Waikiki. Odpoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v přístavu Pearl Harbor spojená s prohlídkou centra Honolulu.

3. den

OKRUH OAHU 100 mil / 160 km * Celodenní okružní prohlídka ostrova Oahu zahrnující vulkanický kráter Diamond Head, Hanauma Beach, Blowing Hole, Sunset Beach, ananasové plantáže a další zajímavosti.

4. den

WAIKIKI 10 mil / 15 km * Volno k indiv. rekreaci, fakultativně celodenní výlet na ostrov Molokai.

5. den

KAUAI 25 mil / 40 km * Odlet do Lihue na ostrově Kauai, transfer do hotelu, ubytování. Relaxace u hotelového bazénu nebo na pláži, fakultativně let helikoptérou nad ostrovem, který poskytuje neopakovatelné pohledy do míst, kde byl natáčen film Jurský park.

6. den

OKRUH KAUAI 170 mil / 270 km * Celodenní prohlídka ostrova Kauai. Jedinečná příroda deštného pralesa v horách ostrova, Waimea Canyon přezdívaný „Grand Canyon Pacifiku“,vyhlídka do Kalalau Valley, památník Jamese Cooka, opuštěné divoké pláže u města Princeville…

7. den

RELAXACE NA PLÁŽI* Volný den k odpočinku a relaxaci na pláži či u hotelového baźénu. Doporučujeme Vám fakultativní let helikoptérou nad ostrovem Kauau, který poskytuje neopakovatelné pohledy do míst, kde byl natáčen film Jurský park.

8. den

HAWAII, KAILUA - KONA 20 mil / 35 km * Odlet do Kony na ostrově Hawaii – Velkém Ostrově. Transfer do hotelu, ubytování a volno k relaxaci u bazénu nebo k toulkám po přístavním městečku Kailua Kona.

9. den

OKRUH HAWAII 260 mil / 410 km * Velmi časně odjezd k celodennímu okruhu ostrovem Hawaii. Návštěva fascinujících vodopádů Akaka obklopených pralesem plným květin a vůní, centra města Hilo a památníku sjednotitele Havajských ostrovů krále Kamehamehy. Zde Vám nabídneme fakultativní let nad činným vulkánem Kilauea, lávovými proudy a místy kde se žhavá láva vlévá do moře. Naše cesta dále pokračuje do národního parku Volcanoes. Zdejší vulkán Kilauea je nejdéle nepřetržitě aktivní sopkou v lidských dějinách, a jeho kráter Puu-oo chrlí stále lávu po úbočí hory do nedalekého moře… Pro dobrodružné povahy je možnost pěšího výletu až k lávovému proudu. Kromě činného vulkánu zde uvidíte také jedinečný lávový tubus, tropickým pralesem pokryté sopečné krátery a s trochou štěstí uvidíte i některého ze vzácných ptáků obývajících zdejší jedinečnou přírodu. Do hotelu se navrátíte v pozdních hodinách.

10. den

KAILUA-KONA 10 mil / 15 km * Celodenní individuální volno k relaxaci u bazénu nebo na pláži. Doporučujeme šnorchlování s pozorováním jedinečných korálových ryb a mořských želv. Odpoledne Vám nabídneme jedinečnou možnost výletu jeepem na vrchol sopky Mauna Kea (4527 metrů nad mořem). Nikde jinde na světě nelze automobilem v tak krátkém čase zdolat tak veliké převýšení a málokterý výhled je tak úchvatný jako pohled na západ slunce do Pacifiku vysoko nad mraky… Tato akce ale není vhodná pro osoby citlivé na změny atmosférického tlaku.

11. den

MAUI, KAHULUI 40 mil / 65 km * Odlet do Kahului na ostrově Maui. Transfer do hotelu spojený s návštěvou přírodní rezervace Iao Valley, ubytování a zbytek dne volno k relaxaci na pláži nebo u bazénu.

12. den

NP HALEAKALA 160 mil / 255 km * Velmi časně ráno odjezd do národního parku Haleakalá. Zhlédnutí východu slunce z vrcholu stejnojmenné sopky. Cestou zpět návštěva Kahului a přírodní rezervace Iao Valley a osady Kihei, koupání na tamních plážích. Odpoledne návrat do hotelu.

13. den

NAPILI BAY 10 mil / 15 km * Celodenní volno k relaxaci na hotelové pláži s výhledem na ostrov Molokai. Fakultativně celodenní výlet do městečka Hana – silnice s tisíci zatáček kopírující členité pobřeží ostrova s fantastickou tropickou přírodou. Koupání pod vodopádem a na vulkanické pláži pod palmami. Návrat v pozdních hodinách.

14. den

Odlet domů 30 mil / 50 km * Volno do odpoledních hodin, poté transfer na letiště a odlet do Prahy.

15. den

Po přestupu v U.S.A. pokračování letu do Prahy

16. den

Přílet do Prahy zájezd ukončí.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.