Perly východního pobřeží U.S.A. a Kanady

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, District of Columbia, Washington DC
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 69 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

USA | KANADA: New York • Philadelphia • Washington • Pittsburgh • Cleveland • Detroit • Niagarské vodopády • Toronto • Ottawa • Montreal • Québec City • vodopády Montmorency a St. Anne • jedinečná příroda Vermontu • Boston • New York

K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Zájezd může být směřován i opačně. Minimální počet 6 osob.

Během zájezdu urazíte cca 2730 mil ( 4.370 km)

Program zájezdu

1. den

NEW YORK 120 mil / 190 km * Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours odjezd do Philadelphie. Ubytování ve večerních hodinách.

2. den

PHILADELPHIA,WASHINGTON DC 160 mil / 260 km * Prohlídka centra historické Philadelphie na palubě obojživelného autobusu zakončenou krátkou plavbou po řece Delaware.Pokračování cesty do Washingtonu , zde do večerních hodin prohlídka zahrnující největší atrakce metropole a pamětihodnosti - Capitol, White House, Washingtonův a Lincolnův památník, Arlingtonský hřbitov… Ubytování večer.

3. den

PITTSBURGH 250 mil / 400 km * Pokračování prohlídky Washingtonu, tentokrát však formou volna k návštěvě některých z bezpočtu muzeí a galerií lemujících slavný „Mall“. Odpoledne odjezd do Pittsburghu. Po příjezdu ve večerních hodinách ubytování.

4. den

CLEVELAND, LAKE ERIE 270 mil / 430 km * Ráno společná návštěva centra Pittsburghu, poté pokračování cesty do města Cleveland ve státě Ohio. Prohlídka centra města a mariny u jezera Erie. Odpoledne cesta podél jezera přes Toledo do místa ubytování na cestě do Detroitu.

5. den

DETROIT, LAKE HURON 190 mil / 300 km * Dnes navštívíte slavné Fordovo muzeum (vstup v ceně) a budete mít dostatek času k samostatné prohlídce „downtownu“ města Detroit. V odpoledních hodinách Vás cesta zavede kolem jižního cípu Huronského jezera na území Kanady, kde Vás čeká ubytování ve městě London.

6. den

NIAGARA FALLS 250 mil / 400 km * Niagarské vodopády – místo které touží jednou poznat snad každý člověk !! Vás tento zážitek čeká právě dnes – a to včetně plavby lodí až pod hlavní vodopád, slavnou „Podkovu“ !(v ceně květen-září) Připravte si dostatek filmového materiálu k zachycení obou stran Niagary – americké i kanadské. Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let helikoptérou nad vodopády. V odpoledních hodinách si ještě prohlédnete městečko Niagara on the Lake a čeká Vás jedinečná a vzrušující atrakce – plavba tryskovým člunem do peřejí Whirlpool na řece Niagara (v ceně zájezdu květen-září !!). Večer Vás již očekává Toronto. Ubytování ve večerních hodinách.

7. den

TORONTO 170 mil / 270 km * Ráno zahájíte prohlídku výjezdem na nejvyšší stavbu světa – CN Tower (v ceně). Odtud z neuvěřitelné výšky je pohled na město opravdu jedinečný. K umocnění Vašich zážitků Vám nabízíme fakultativně let helikoptérou nad městem a jezerem Ontario a pozveme Vás na kombinovanou prohlídku města autobusem a lodí (v ceně zájezdu květen-září). Závěrem volného času v centru města Toronto opustíte a vydáte se do hlavního města Kanady – Ottawy. Nocleh Vás čeká v motelu na trase.

8. den

THOUSAND ISLANDS, OTTAWA 130 mil / 200 km * Z Kingstonu – hlavního města oblasti „tisíce jezer“ Vás pozveme k plavbě mezi stovkami ostrůvků s honosnými rezidencemi v čele se slavným Bold’s Castle. Odpoledne dorazíme do Ottawy. Čeká Vás krásné historické město, ve kterém navštívíte centrum s budovou parlamentu, a budete mít dostatek času k samostatné prohlídce. Ubytování ve večerních hodinách.

9. den

MONTREAL 150 mil / 240 km * Časně odjezd do Montrealu. Společně navštívíte slavnou katedrálu (vstup v ceně) a společně také shlédnete město z vrcholu hory Mt. Royal… Odpoledne po ubytování budete mít dostatek času k samostatné prohlídce centra města až do večerních hodin.

10. den

QUEBEC CITY 190 mil / 300 km * Dnes Vás čeká perla ve šňůře měst „navlečených“ na řece St. Lawrence – Québec City se svojí dominantou – Chateau Frontenac. Po příjezdu do města ubytování a poté až do večerních hodin prohlídka historického centra města.

11. den

MONTMORENCY, BEAUPRE 290 mil / 460 km * Dopoledne navštívíte jedinečné vodopády Montmorency a pozoruhodnou baziliku St. Anne de Beaupré (vstup v ceně). Dále Vás čeká soutěska řeky St. Anne s četnými vodopády a visutými mosty nad divokou říčkou (vstup v ceně), a potom se již Vaše cesta stočí k jihu, kde je cílem město Boston. Nocleh v motelu na trase.

12. den

BOSTON 240 mil / 380 km * Po přejezdu do Bostonu jedinečnou přírodou států Vermont a New Hampshire absolvujete krátkou orientační prohlídku centra a poté budete mít prostor k samostatnému poznávání centra města do pozdních hodin. Ubytování ve večerních hodinách.

13. den

NEW YORK CITY 250 mil / 400 km * Časně odjezd do cíle zájezdu - New York City s krátkou zastávkou v historické Providence. Po příjezdu do New Yorku Vás zve America Tours na plavbu lodí kolem slavného Manhattanu, během které se seznámíte s místopisem Manhattanu a přilehlých čtvrtí, a naskytne se Vám bezpočet jedinečných scenerií města a sochy Svobody. Pokračováním Vašeho poznávání New Yorku bude možnost fakultativního letu helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody (není v ceně). Využijte skvělé příležitosti a zhlédněte Mnahattan skutečně ze všech stran !!! Vaše prohlídka bude poté pokračovat orientačním okruhem po Manhattanu zakončeným návštěvou vyhlídky na Manhattan ze střechy mrakodrapu Rockefellerova centra. Den zakončíte přejezdem do hotelu a ubytováním.

14. den

MANHATTAN 40 mil / 65 km * Celodenní volno na Manhattanu !! Máte možnost vyrazit samostatně za poznáním nebo s průvodcem absolvovat okruh zahrnující největší atrakce Manhattanu - sochu Svobody, budovu Burzy, Wall Street, Freedom Park, China Town, Brooklyn Bridge...( vstupy a jízdné nejsou v ceně). Odpoledne Vám doporučujeme fakultativní výlet do města kasin na břehu moře - Atlantic City. Návštěvou tohoto "Las Vegas" východního pobřeží můžete krásně strávit poslední večer Vašeho zájezdu.

15. den

Odlet domů 25 mil / 40 km * Dopoledne individuální volno, poslední shopping ...poté odjezd na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně odlet k pobytu v některé z nabízených plážových destinací.

16. den

Příletem do Prahy Váš zájezd skončí.Tip z okolí
Jaké jsou domy ze slavných hororů: podivné věci se nedějí jen před kamerou Lokality natáčení filmů i dějiště skutečných zločinů odedávna přitahují spoustu lidí. Skutečné příběhy stojící za slavnými americkými horory ale své adaptace v hrůze mnohdy předčí. Film 3:15, zemřeš inspirovalo vyvraždění šestičlenné rodiny a strašidelné věci se děly i při událostech inspirujících další horory.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.