USA – Florida + Karibik

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA
Ubytování Hotely + luxusní loď
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 64 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Šestnáctidenní kombinace poznávacího zájezdu 10-ti místnými minibusy (vany) a týden na luxusní lodi při plavbě po Karibiku s návštěvou Jamajky, Kajmanských ostrovů, Mexika a Bahamských ostrovů s českým průvodcem - Ing. Martinem Černým - po celou dobu zájezdu - tedy od Prahy zase až zpět do Prahy!
Termín a cena zájezdu:
1/ Po 15.5. - Út 30.5. 2017 65.980,- Kč/os.

Popis ubytování

Popis lodi:MSC Divina/Fantasia jsou stejně vypadající a stejně vybavené lodě o výtlaku 139.000 tun určené pro cca 4.000 turistů ubytovaných v 1.780 kabinách. Samotná kabina odpovídá běžnému hotelovému pokoji a loď odpovídá přepychovému 4**** až 5***** hotelu včetně aquaparku, 4 bazénů, 12 vířivek, 6 restaurací, 13 barů (mimo jiné i sportovní bar, Cigar bar, Jazz bar a Piano bar). Dále se na lodi nachází tenisový kurt, basketbalové hřiště, dráha na jogging, tělocvična, aerobik,videoherna, kino 4D, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowling, kino, knihovna, internetová kavárna, wellness centrum, 2 sauny, 2 turecké lázně, thalassoterapie, hydroterapie, aromaterapie, masáže, jóga, salón krásy, butiky, ordinace lodního lékaře. Plná penze včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů zahrnující vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci v ceně zájezdu je po celou dobu plavby !CENA ZAHRNUJE:- letenku Praha - Miami - Praha
- všechny letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo
- dopravu minibusy - podle popsaného programu
- průvodce během celého zájezdu - tedy jak po Floridě, tak během plavby i na zastávkách na Jamajce, Mexiku, Bahamách a Kajmanských ostrovech
- na pevnině ubytování v hotelech ve 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením odpovídající 3*** - pouze v Key West ubytování 1 noc ve 4 lůžkových pokojích (nejdražší ubytování na Floridě). Pokud chcete bydlet ve 2 lůžkovém pokoji, můžete si jej připlatit - viz níže fakultativní služby.
- 6x jednoduché snídaně při ubytování na pevnině
- ubytování ve vnitřní kabině bez okna (za příplatek možno objednat kajutu s oknem nebo s balkonem)
- na lodi plnou penzi včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů - resp. jídlo po celých 20 h denně, navíc vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci (neplatí při večeři)
- přístavní poplatky
- kulturní a sportovní vyžití na lodi přes den i večer (kromě sauny, masáží, kadeřnictví atd.)
- portýrské služby při nalodění a vyloděníCena nezahrnuje:- povinné spropitné na lodi 12,50 USD/den
- komplexní pojištění 98,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 50.000,- Kč/os.)
- vstupy
- formulář ESTA (vstupní vízum do USA)

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy přes Paříž do Miami

Ranní odlet (v 09.55 hod.) z Prahy přes Paříž do Miami (přílet 17.40 hod. místního času). Nákup potravin, ubytování, nocleh.

2. den: Naples - St. Petersburgh - Tampa - Orlando

Cesta západním pobřežím Floridy. Zastávka v Naples – bělostná pláž, příjemné luxusní letovisko, St. Petersburgh – zde volno na nábřeží, dále Palmové arboretum Gissely Kopsick(500 palem, 150 druhů, zdarma) a průjezd kolem sportovního stadionu v Tampě a pokračování do Orlanda (2 noci).

3. den: Orlando - Sea World nebo Universal Studios nebo Disneyland

Orlando. Doporučujeme návštěvu zábavního parku Sea World. Zde Vás čekají vystoupení s velrybami (keporkaky), s delfíny, různé drobné atrakce, ale také dvě obří horské dráhy Manta a Kraken. Tento den však můžete věnovat filmovým studiím Universal Studios či některému ze 6 zábavních parků Disneylandu. Máte někdo chuť utrácet večer za nákupy v outletu a pořídit si značkové zboží za zvýhodněné ceny?

4. den: Kennedyho vesmírné centrum - NASA

Kennedyho vesmírné centrum, které provozuje NASA – zde strávíme celý den a budeme mít co dělat, abychom vše stihli, co jen tak někde na světě neuvidíte – vermírné rakety, odpalovací rampy, originál raketoplánu Atlantis (26 let v provozu, celkem 33 misí do vermíru, 307 dní ve vesmíru, 207 astronautů, bezpečně nalétáno 126 milionů mil). Čekají nás 3D filmy, simulace startu raketoplánu a mnohé další.

5. den: Palm Beach, Boca Raton

Palm Beach – projižďka po tomto ostrovním městečku plném těch nejdražších domů a nádherně udržovaných zahrad, Flagler Museum nebo Norton Museum of Art, Boca Raton – prohlídka malé želví nemocnice (zdarma).

6. den: Miami Beach, nalodění na 4**** loď MSC Divina/Fantasia

Miami Beach. V této čtvrti se kromě slavné pláže (kde se samozřejmě můžete vykoupat) nachází největší soubor art deco staveb na světě (kolem 900 domů). V pozdním odpoledni (17 h) nalodění na 4**** loď MSC Divina/Fantasia, v 19 h odplutí.

7. den: Den na moři. Večer - slavnostní večeře s kapitánem.

Den na moři. Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních akcí. Večer - případně slavnostní večeře s kapitánem. (Nutné společenské oblečení!)

8. den: Jamajka - Ocho Rios

Jamajka - Ocho Rios - 10.30 - 17.00 h - možnost s naším průvodcem navštívit Enchanted Gardens (500 m, vstupné 20 USD) s 14 vodopády s možnostmi koupání a procházkou mezi paletami rostlin z místní džungle a vzácnými ptáky, dále nejznámější vodopády Dunn's River Falls, (vzdálené 3,7 km), dále můžete navštívit bobovou dráhu Jamajského týmu s výhledem - Rainforest Bobsled Jamaica at Mystic Mountain, (1,2 km) nebo pozorování, případně plavání s delfíny v Dolphin Cove.

9. den: Kajmanské ostrovy - George Town

Kajmanské ostrovy - George Town 9.00 - 16.00 h - možnost koupání na nádherné pláži Seven Mile Beach (1,6 km), nebo výlet loďkou kolem severní části ostrova - na Stingray City a zde plavání s rejnoky a šnorchlování 3 h za cca 40 USD. Kdo nešnorchluje a nechce jen na pláž, pak doporučujeme návštěvu botanické zahrady Queen Elizabeth II Botanic Park - 4 h s jídlem za 78 USD (30 km od přístaviště). Na lodi slavnostní večeře - Italský večer.

10. den: Mexiko - Cozumel

Mexiko - Cozumel - 10.00 - 18.00 h Možnosti - koupání na překrásných plážích nebo šnorchlování v nejlepším podmořském ráji na světě nebo výlety s místními CK do Tulumu.

11. den: Den na moři

Den na moři. Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních akcí.

12. den: Bahamy - Nassau

Bahamy - Nassau - 12.00 - 18.00 h S naším průvodcem si krátce prohlédneme centrum města Nassau - Prince George Wharf, British Colonial Hilton Nassau. Odtud - naproti od Hiltonu je před McDonalds zastávka autobusu č. 10, se kterým doporučujeme vyjet za 1,5 USD/1 cesta po tzv. Scenic Drive – na nejkrásnější pláž Baham - na Cable Beach. Už jen cesta tímto busem stojí za to !

13. den: Přejezd z Miami - Key West

Ráno v 7 h připlutí do Miami. Odtud opět minibusy (vany) dále po Floridě. Cesta na jih, na The Keys - je to oblast s deseti tisíci ostrovy, obklopená korálovým útesem Florida Reef. Desítky ostrovů a ostrůvků jsou propojeny dálnicí dlouhou 160 km. Zastávky cestou. Procházka přírodou – Národní přírodní rezervace floridské srnky. Příjezd do města na konci Overseas Highway – do Key West. Zde - Malý Bílý dům (obývaný 6 americkými prezidenty), ulice Duval Street plná barů, kaváren, obchodů a uměleckých galerií. Počkáme si na „Oslavu západu slunce“, známou jako Sunset Celebration - na nábřeží se lidé sejdou, aby sledovali západ slunce a u toho se zpívá a tančí. Pozor – nocleh přímo ve městě Key West!

14. den: Key West, Národní park Everglades

Key West - ráno nejjižnější bod kontinentálního USA (odtud je to asi 145 km na Kubu), návštěva motýlího ráje, dům Ernesta Hemingwaye (zde sepsal 70% své tvorby), maják z roku 1847, návrat na pevninu. Národní park Everglades – procházka Anhinga Trail s aligátory a pozorováním ptactva. Nocleh Homestead / Florida City.

15. den

Návštěva aligátoří farmy a projížďka typickým floridským vznášedlem. V jižní části Miami nejprve navštívíme Matheson Hammock Park, historický hotel Biltmore a radnici v luxusní čtvrti Coral Gables se španělskou a italskou architekturou z 20.let 20.století, dále čtvrť Little Havana. Večer ve 20.35 h odlet přes Paříž do ČR.

16. den: PŘÍLET DO PRAHY

V Paříži dopoledne přestup a pokračování do Prahy. (přílet 14.45 h)Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.