USA - New York - Washington - Niagara 2017

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 43 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: New York - Washington - Niagarské vodopády...termín 30.04.-08.05.2017

Popis stravování

6x jednoduché snídaně (7.den ráno se snídaně nestihne)

Popis ubytování

Ubytování6x hotel v New Yorku ve 2-lůžk. pokojích (na Long Island, cca 2 km od Manhattanu a 100 m od stanice metra), 1x hotel 600 m od Niagary

Program zájezdu

1.den

V poledne (12.40) odlet z Prahy (přímý let s Delta Airlines) do New Yorku, v 15.39 h tamního času přílet na letiště JFK, transfer na ubytování v hotelu ve čtvrti Long Island (sousedí s Manhattanem), nocleh.

2.den

Společná prohlídka špičky Manhattanu - MHD + pěšky s průvodcem, Wall street s burzou, kostel Trinity Church, začátek Brodwaye s nejstaršími uličkami, Battery park, eventuálně večerní procházka městem, nocleh.

3.den

Výlet lodí na ostrovy Ellis Island a Liberty Island se sochou Svobody, podvečer Čínská čtvrtˇ, nocleh. Fakultativně ve večerních hodinách (19:30 h) návštěva Metropolitní Opery - F. Alfano - Cyrano z Bergeracu.

4.den

Celodenní VÝLET do WASHINGTONU - panoramatická prohlídka - Bílý dům, Pentagon, Kapitol, sídlo senátu a kongresu, monument G. Washingtona, památník Abrahama Lincolna, národní válečný památník, Arlingtonský hřbitov, volno na muzea (např. kosmu) a slavné obrazárny (gratis) na hlavní třídě Mall, návrat na nocleh v NYC.

5.den

Společná prohlídka Středního Manhattanu - slavné náměstí Times Square, Rockefellerovo centrum, Madison Square Garden, Pátá avenue s lux.obchody a divadelní čtvrtˇ, katedrála sv. Patrika, Central Park s Metropolitní operou aj.. Odpoledne fakultativně Metropolitní muzeum, večer možnost individuálně navštívit divadlo (muzikál) na Brodwayi, nocleh. (Případná návštěva Metropolitní Opery - 20.00 h - Richard Wagner - Létající Holanďan)

6.den

Společná prohlídka Dolního Manhattanu - Downtown, Soho, Italská čtvrtˇ, osobní přístav a bývalé doky, budova OSN, Brooklynský most aj., výjezd na mrakodrap Empire State Building, nocleh.

7.den

Brzy ráno transfer na letiště JFK, přelet do Buffalla (8.05 - 9.41 h), prohlídka americké strany vodopádů, na vyhlídkových plošinách můžete sledovat vodopád zblízka - Prospect Point a Goat Island (Kozí ostrov), kde se nachází Jeskyně větrů - Cave of the Winds, transfer na ubytování do hotelu na kanadské straně vodopádů, pouhé 4 min pěšky od Niagarských vodopádů, prohlídka kanadské strany, po setmění pěší návštěva nasvícených vodopádů - úžasná světelná show reflektorů, promítaná přímo na valící se vodu, nocleh.

8.den

Dopoledne pěší prohlídka Niagarských vodopádů s vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu padající vody. V poledne odjezd od hotelu na letiště v Buffalu, odlet přes New York dále přímým letem s Deltou do Prahy.

9.den

Přílet do Prahy v dopoledních hodinách (10.40 h).   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.