Z Bostonu do Miami

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, Pensylvánie, Pittsburgh
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 69 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Do své čtrnácté sezóny vstupuje náš klasický zájezd, který Vás provede největšími atrakcemi pobřeží Atlantiku od Bostonu po Miami, s přídavkem jedinečných Niagarských vodopádů. Program jsme pro Vás rozšířili o dva dny - nichž Vás navíc oproti minulosti čeká jedinečný shopping v Orlandu, světoznámý zábavní park Sea World, plážová města pobřeží Mexického zálivu, a pozorování aligátorů v přírodě oblasti Everglades. Po zájezdu Vám nabízíme samostatné prodloužení pobytu na Miami Beach.

New York – Boston – Niagara – Buffalo – Pittsburgh – Washington D.C. – Richmond – Savannah – Cape Canaveral – Kennedy Space Center – Merrit Island – Everglades – Miami Beach – Key West

K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Zájezd je vždy směřován z Bostonu do Miami, minimální počet 6 osob.

Během zájezdu urazíte cca 2.800 mil ( 4.480 km )

Program zájezdu

1. den

NEW YORK 30 mil / 50 km * Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu. Po ubytování orientační meeting s průvodcem.

2. den

MANHATTAN 50 mil / 80 km * Celodenní prohlídka Manhattanu s průvodcem zahrnující největší atrakce velkoměsta, jejíž součástí je i plavba kolem Manhattanu lodí po řekách Hudson a East River (v ceně). Vrcholem prohlídky pro Vás určitě bude let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody (fakultativně, ale doporučujeme).Závěrem dne následuje pěší vycházka po 5. Avenue a společná návštěva vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova Centra ( vstup v ceně ).

3. den

BOSTON 240 mil / 380 km * Časně odjezd do Bostonu. Prohlídka centra města proběhne netradičně obojživelným automobilem - tzv. "kachnou" - kde zažijete pohled na město ze souše i z mořského zálivu!! Poté budete mít dostatek indiv. volna v centru do odpoledních hodin. Ubytování v podvečer.

4. den

NIAGARA FALLS 470 mil / 750 km * Přejezd do Niagara Falls. Po ubytování společná návštěva slavných vodopádů, včetně plavby na lodi pod vodopády (květen-září).

5. den

BUFFALO, PITTSBURGH 240 mil / 380 km * Dopoledne indiv. volno k samostatným vycházkám v okolí majestátních vodopádů, odpoledne odjezd do Pittsburghu, cestou krátká zastávka v Buffalu a u jezera Erie. V podvečer orientační prohlídka centra Pittsburghu a ubytování.

6. den

WASHINGTON DC 250 mil / 400 km * Časně odjezd do Washingtonu D. C.. Prohlídka hlavního města U.S.A. zahrnující největší pamětihodnosti a atrakce města. Večer ubytování.

7. den

WASHINGTON DC 180 mil / 280 km * Pokračování prohlídky Washingtonu – budete mít dostatek volného času k návštěvě muzejí a galerií a k vycházkám po slavném „Mallu“. Odpoledne odjezd do místa ubytování na trase do Savannah.

8. den

SAVANNAH 410 mil / 650 km * Přejezd do Savannah . Odpoledne po příjezdu ubytování a návštěva centra města a nábřeží se stylovými hospůdkami a bary… Příjezd do hotelu ve večerních hodinách.

9. den

KENNEDY SPACE CENTER 290 mil / 460 km * Časně odjezd do Titusville. Zde Vás čeká návštěva kosmického střediska na Cape Canaveral. Absolvujete túru po kosmodromu busem, prohlédnete si odpalovací rampy, řídící středisko, zúčastníte se besedy s astronautem a uvidíte jedinečné představení v kině IMAX (vstup v ceně). Zahlédnete také zde nově vystavený raketoplán Atlantis.

10. den

MERRIT ISLAND, ORLANDO 100 mil / 160 km * Dopoledne návštěva přírodní rezervace na Merrit Island – domova aligátorů a mnoha druhů zvěře a ptáků a relaxace na jediné ryze přírodní pláži Floridy Playalinda Beach. Odpoledne odjezd do Orlanda , centra zábavy pro všechny generace , a také vyhlášené mekky shoppingu. Po ubytování návštěva některého ze zdejších outlet mallů a možnost nákupu značkového zboží za skvělé ceny, večer prohlídka slavného International Drive.

11. den

ORLANDO, SEA WORLD 40 mil / 70 km * Dnes Vás pozveme k návštěvě zábavního parku Sea World, jedné z největších atrakcí Orlanda ( vstup v ceně).Seznámíme se zde s životem mořských živočiců, ptáků a savců, shlédneme několik show cvičených delfínů, lachtanů a kosatek, jistě si nenecháte ujít zdejší dech beroucí horské dráhy a mnoho dalších atrakcí. Nocleh v Orlandu.

12. den

GULF OF MEXICO 390 mil / 620 km * Odjezd do oblast Mexického zálivu. Návštěva plážových destinací Madeira a Treasure Island a St.Pete Beach s možností koupání v moři.Pokračování přes Bradenton a Sarasotu do oblasti Everglades, pozorování aligátorů a vodních ptáků ve volné přírodě Big Cypress National Preserve. Příjezd do hotelu na Miami Beach ve večerních hodinách.

13. den

MIAMI BEACH 60 mil / 90 km * Miami Beach. Po orientačním okruhu centrem Miami odjezd do hotelu na Miami Beach, ubytování a volné odpoledne k relaxaci na pláži nebo u bazénu...

14. den

MIAMI BEACH 10 mil / 15 km * Celodenní volno na pláži, fakultativně Vám doporučujeme celodenní výlet na ostrov Key West - nejjižnější bod kontinentálních U.S.A. v Karibském moři.

15. den

MIAMI, odlet domů 40 mil / 70 km * Do odjezdu na letiště indiv.volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně individuální prodloužení pobytu na Miami Beach.

16. den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.