Západní Karibik - plavba s českým delegátem - Msc Divina

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita USA, New York
Název ubytování Msc Divina 4
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 47 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Západní Karibik s českým delegátem.

Popis ubytování

Technická data lodědélka: 333 m šířka: 38 m palub: 13 posádka: 1.325 hosté: 3.274 (3.959 s přistýlkami) 3.959 rychlost: 21,6 uzlůVybavení loděněkolik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna a karetní salonek, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, mini-golf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, fitness centrum, bazény, vířivky, čistírnaVybavení kajutWC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 VNejvětší zajímavostisimulátor F1

Popis lokality ubytování

Několik různě tematicky zaměřených barů.

Program zájezdu

1. den ODLET Z PRAHY

Po příletu transfer do hotelu, nocleh.

2. den MIAMI (USA)

V poledne transfer do přístavu, nalodění – loď MSC DIVINA. Vyplutí.

3. den

PLAVBA

4. den OCHO RIOS (JAMAJKA)

Nechcete-li strávit den na pláži nebo ve městě, vydejte se za dobrodružstvím do okolní krajiny. Vodopády Dunn's River Falls, jeskyně Green Grotto, výlety jeepem do hor, či sjiždění řeky na obřích nafukovacích kruzích (vše fakultativně).

5. GEORGETOWN (GRAND CAYMAN) Kolumbus říkal Kajmanským ostrovům "Las Tortugas"

Španělští objevitelé "Conquistadores" odsud spatřili poprvé břehy Mexika, když pátrali po zlatě a jiném bohatství. Na ostrově Cozumel naleznete poklady také pod hladinou moře. Jsou zde výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. Doporučujeme výlet do kdysi mocného mayského města Tulum.

7. den PLAVBA

8. den NASSAU (BAHAMY) V minulosti útočiště vyhnanců všeho druhu – přicházely sem po Americké revoluci poražení stoupenci britské koruny, během prohibice byznysmeni z oblasti kuplířství a hazardu a v neposlední řadě také námořní piráti jako nechvalně známý Edward Thatch alias "Černý býbr".

9. den MIAMI (USA)

Vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

INTINERÁR PLAVBYTip z okolí
Nej nádraží planety: Kde vlaky projíždějí středem tržiště a jak vypadá to největší Když si nedaleko Bangkoku odskočíte z hotelu na tržiště, musíte si dát pozor. Stánkem se zeleninou totiž občas projede vlak. V Tibetu zase můžete vystoupit na hoře vysoké pět tisíc metrů, v Mozambiku ve stanici navržené autorem Eiffelovy věže. A kde mají dvoupatrové nádraží se čtyřiačtyřiceti nástupišti? Nastupte do našeho článku, jízda začíná.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.