Silvestr v Londýně

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Londýn
Název ubytování Silvestr v Londýně
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 13 599 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování:
Hotel *** - Travelodge City Airport nebo podobný, který se nachází v zóně III. Komfortní hotel patřící do řetězce Travelodge, dobré spojení s hlavními atrakcemi města.

Vybavení:
V hotelu je k dispozici recepce, restaurace a bar.

Pokoje:
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV, telefonem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje. Bezdrátový internet - prvních 30 minut zdarma, později za příplatek - cca 3 GBP/24 hod.

Strava:
Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Místní kategorie:
***

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Londýn - Polsko, ubytování v hotelu (3 noci), 3 snídaně, služby delegáta, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, systém Tour guide (bezdrátový systém provázení skupin) - cca 110 GBP, povinný poplatek na místě, jízdenky městskou hromadnou dopravou (cca 10 GBP/den) povinné poplatky na místě, další jídla a silvestrovskou večeři.

SILVESTROVSKÁ VEČEŘE
(Za příplatek). Je organizovaná na lodi na Temži nebo v jedné z restaurací/hospod. Podrobnější informace budou zveřejněny do konce října 2016.ProgramMultikulturní atmosféra dnešního Londýna - historie a královská regálie v Tower of London - slavné památky města: katedrála sv. Pavla a Westminsterské opatství - konec starého roku nám odpočítá slavný Big Ben - slavné londýnské hospody - nakupování na Oxford Street

Den 1 - 30. 12.
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přílet do Londýna a transfer do hotelu. Uložení zavazadel v úschovně. Informativní schůzka. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra a procházka centrem města: Piccadilly Circus, Soho, Leicester Square, Trafalgar Square, Národní galerie, Buckinghamský palác. Večer pro zájemce večeře v restauraci (za příplatek cca 18 GBP). Návrat do hotelu.

Den 2 - 31. 12.
Po snídani prohlídka hlavního města Velké Británie. V programu mimo jiné: Tower of London - velká středověká pevnost a Královská pokladnice, kde lze obdivovat mimo jiné největší diamant světa a královské insignie. Uvidíme také slavný padací most - Tower Bridge. Za hezkého počasí krátká plavba po řece Temži. Návštěva Westminsterského opatství - místa korunovace a posledního odpočinku anglických panovníků a zároveň pohřebiště významných osobností Anglie. Návrat do hotelu. Zájemcům doporučujeme silvestrovskou večeři (za příplatek). Podrobnější informace budou zveřejněny do konce října 2016.
Upozornění! Pro ty, kteří si nekoupí silvestrovskou večeři, doporučujeme zábavu v ulicích města.

Den 3 - 1. 1.
Po pozdní snídani návštěva Muzea přírodní historie se slavnou galerií dinosaurů. Návštěva největšího evropského Muzea voskových figurín Madame Tussaud, kde se setkáme tváří v tvář se svými idoly, vstoupíme do strašidelného pokoje a uvidíme film v technologii 4D. Večer pro zájemce (za příplatek cca 18 GBP) večeře v tradiční anglické hospodě.

Den 4 - 2. 1.
Snídaně. Vystěhování, uložení zavazadel v úschovně. Návštěva Britského muzea a volný čas na nákupy na nejznámější londýnské nákupní ulici - Oxford Street. Návrat do hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Turistický program je realizován městskou hromadnou dopravou.Tip z okolí
V britském vězení otevřeli luxusní restauraci, kde vaří a obsluhují vězni Když si někdo představí vězeňskou stravu, zřejmě se mu nevybaví zrovna labužnický zážitek. V britském Cardiffu ale přišli s podivuhodným nápadem, jak propojit luxusní jídlo s možností rekvalifikace pro trestance. V tamější věznici otevřou restauraci Clink Cymru, kde budou vařit i obsluhovat vězni.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.