To nejlepší z Londýna + Windsor, Stonehenge, Oxford (autobusem)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Velká Británie, Windsor, Stonehenge, Oxford, Londýn
Ubytování Hotel 3* v Londýně
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 8 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený poznávací zájezd s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a vydáte se na výlet do Windsoru, Oxfordu a Stonehenge. Projedete se lodí po Temži, dvoupatrovým autobusem nebo na vyhlídkovém kole London Eye. Nahlédněte s námi do světa královské rodiny, slavných studentů i tajemna a poznejte víc než jen Londýn!

Popis stravování

snídaně v hotelu je kontinentální (croissanty, tousty, máslo, džemy, jogurty, müsli, kompotované ovoce, corn flakes, káva, čaj, mléko, džus) během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé s přestávek v místech s možností občerstvení poblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

Popis ubytování

pěkný hotel 3* Londýně s dostupností na metro, v okolí možnost nákupů, občerstvení apod.
na pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma

Program zájezdu

1. den

V ranních hodinách odjezd z ČR dle nástupních míst Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Plzeň, možnost nástupu po trase - informujte se v CK. Ve večerních hodinách přejezd hranice s Německem.

2. den

V brzkých ranních hodinách přejezd Eurotunelem z Calais do Velké Británie. Hygienická přestávka s možností občerstvení, kávy apod. Ráno příjezd do centra Londýna. Prohlídku zahájíme v části Westminster procházkou kolem hlavních atraktivit: nábřeží Temže, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Downing Street, Horse Guards, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Picadilly Circus, SOHO, Čínská čtvrť a další. Pro zájemce návštěva Muzea Madame Tussaud's - možnost zajištění vstupenek předem. Ubytování na hotelu ve večerních hodinách.

3. den

Celodenní výlet s průvodcem. Ráno odjezd od hotelu do Windsoru: procházka malebným městečkem a pro zájemce možnost prohlídky královského hradu, pro ostatní možnost procházky městečkem Eton se slavnou střední chlapeckou školou, časový prostor k obědu. Přejezd autobusem k pravěkým monolitům ve Stonehenge, pro zájemce možnost prohlídky. V podvečer návštěva univerzitního města Oxfordu: prohlídka exteriérů středověkých kolejí a procházka v centru města. Večer návrat na hotel do Londýna.

4. den

Přejezd naším autobusem do centra Londýna. Pro zájemce možnost prohlídky královské pevnosti Tower of London, kde můžete spatřit královské korunovační klenoty či Tower Bridge. Poté prohlídka části City a Southwark: Shakespearovo divadlo Globe, Millenium Bridge, katedrála svatého Pavla. Přejezd autobusem nebo metrem k London Eye - pro zájemce možnost návštěvy. Poté přejezd lodí po Temži do Greenwiche: procházka kolem Námořního muzea, nultého poledníku, královské observatoře. V podvečer odjezd z Londýna k tunelu do Folkestone, přejezd do Calais ve Francii, cesta přes Německo do ČR.

5. den

Příjezd do ČR v poledních až odpoledních hodinách dle nástupních míst.

Informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Svoz k odjezdovému místu

K tomuto zájezdu si můžete objednat dopravu od místa bydliště na místo odjezdu a zpět - minibusem Radynacestu. Podrobnosti, ceny a rezervace: www.radynacestu.cz.

Cestovní pojištění

EASY (35 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (60 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění

Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem: London Eye Dospělý 960 KčDítě 760 Kč Museum Madame Tussaud's Dospělý 1 040 KčDítě 920 Kč Windsor Castle Dospělý 840 KčDítě 520 KčStudent 800 KčSenior 800 Kč Stonehenge Dospělý 600 KčDítě 360 KčStudent 560 KčSenior 560 Kč Tower of London Dospělý 1 000 KčDítě 480 KčStudent 760 KčSenior 760 KčTip z okolí
Virtuální prohlídka umožní navštívit Stonehenge před pěti tisíci lety Nejslavnější kamenný kruh Stonehenge ani zdaleka nevyjevil všechna svá tajemství. Ačkoli se o jeho původním účelu stále vedou debaty, moderní archeologie se shoduje na tom, že jde o svatyni. Návštěvníci si nyní budou moci populární památku projít nejen fyzicky, ale i virtuálně. Nejenže uvidí kruh v původní kompletní podobě, ale především budou moci prozkoumat jedinečnou akustiku.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.