Deluxea - Furama Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam, Da Nang
Název ubytování Furama Resort
Typ ubytování Garden Superior
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 42 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Furama Resort ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámLuxusní Furama Resort se nachází v oblasti města Danang, které je pravou ikonou vietnamského turismu. Resort je pětihvězdičkovým rájem na zemi, nejlepším a nejprestižnějším hotelem na území této exotické země. O jeho výjimečnosti svědčí hosté, kteří jej navštívili. Byli mezi nimi příslušníci královských rodů, prezidenti, filmové superstar i lídři světového obchodu.
Toto jedinečné místo není jen idylickým tropickým útočiště, je to i výchozí bod pro objevování těch nejkrásnějších míst, která Asie může nabídnout.
Nedaleko od města Danang leží hned čtyři světové památky UNESCO. Je to starověké přístavní město proslulé obchodem „The Silk Road“, dále spirituální centrum civilizace Champa, My Son Valley - prastaré královské území a mystické jeskyně Phong Nha v provincii Quang Binh, které jsou považovány za vstup do středu země.
Proslulé je i potápěčské centrum, které bylo založeno dle mezinárodních standardů potápění ve Vietnamu.
Furama Resort je též považován za jedno z nejlepších míst k pořádání nejrůznějších akcí a konferencí.Zájezd Vám připravíme na klíčV cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.
Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).Kategorie a vybavení pokojůFurama Resort sestává ze 198 luxusních pokojů a apartmánů, které jsou situovány ve čtyřpodlažních budovách. Tato nízká stavení v sobě slučují prvky francouzské koloniální minulosti společně s tradiční vietnamskou architekturou.
Nádherný komplex 108 dvou až čtyř lůžkových vilek obsahuje privátní bazény a neomezený přístup na pobřeží lemované bílým pískem.
Všech 198 pokojů a apartmánů má lakované dřevěné podlahy, najdete zde přírodní tkaniny, luxusní nábytek, okenice ve stylu domů na plantážích a stropní ventilátory. Každý pokoj má navíc svůj vlastní balkon nebo prostornou terasu, která zaručuje soukromí a dech beroucí výhled na oceán, hotelový bazén nebo tropickou zahradu.
Hotelové vilky se nacházejí jižně od Furama Resortu. Vinou se asi kilometr podél pobřežní „pětihvězdičkové“ cesty, která se táhne od Furama Resortu podél Mramorových hor a starobylého města Hoi An.Pláž a mořeHotelová pláž přímo vybízí k lenošení. Vychutnávejte lahodný drink a užívejte si pohledy na bezbřehý oceán. Rezort nabízí řadu vodních i podvodních aktivit.Gastronomie a hotelové restauraceCafé Indochine je asijskou braserií, která s nostalgií vzpomíná na doby francouzské koloniální minulosti. Odkazů je tu celá řada – ratanový nábytek, stropní ventilátory, francouzská okna a staré fotografie na stěnách. Ve dne je to veselé a jasné místo vhodné k lehkému občerstvení, v noci se mění na romantickou restauraci. Hosté si zde mohou vychutnat širokou škálu mezinárodních i asijských pokrmů připravených v otevřené kuchyni, stejně jako specialitky přímo z grilu.
Restaurace Don Cipriani’s přináší to nejlepší z italské kuchyně. Hosté se mohou usadit v klimatizovaném zázemí nebo na čerstvém vzduchu u bazénu. Prim hrají v této restauraci mořské plody, které jsou připraveny podle seversko-italského stylu.
Steak House „The Fan“ je restaurace inspirovaná západem, situována s výhledem na nekonečně modré dálky oceánu. Zde můžete okusit ty nejlepší steaky z celého světa. Restaurace nabízí široký výběr jídel z nejkvalitnějšího dováženého masa podávaného s různými omáčkami.
V Hai Van Lounge si vychutnáte barevné koktejly a lehké občerstvení v prostředí jednoduchého koloniálního stylu a vyřezávaného vietnamského nábytku. O zábavu se postará pianista s doprovodem hudební skupiny Filipino.
Ocean Terrace Bar je situován v nádherném prostředí poblíž oceánu a bílého pobřeží. Jedná se o neformální bar se šedesáti místy, který je skvělou příležitostí ke stolování pod širým nebem.
Lagoon Bar se nachází hned vedle bazénu a je obklopen svěží tropickou oázou. Zde si můžete dopřát sladké koktejly, long drinky a lehké občerstvení.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.