Vietnam - Nha Trang - Ana Mandara Resort, Nha Trang

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Vietnam, Nha Trang
Název ubytování Ana Mandara Resort , Nha Trang
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 68 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

NHA TRANG – nejpopulárnější městská pláž ve Vietnamu má mnoho co nabídnout. Návštěvník zde nalezne kromě nejlepší vietnamské plážové promenády lemované kokosovými palmami, bílého písku a tyrkysově průzračné vody také mnoho podvodních radovánek jako je šnorchlování a potápění. Velmi populární jsou výletní plavby na některý z mnoha ostrůvků nacházejících se ve zdejších pobřežních vodách.

Popis ubytování

Plážpísčitá, bezprostředně u hoteluVybavenírestaurace, několik barů, kavárna, konfe­renční a byznys centrum, knihovna s rozsáhlou sbírkou knih o vietnamské problematice, dětská pečovatelkaZábava a sportkaraoke, diskotéka, bazén, fitness centrum, masáže, tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal, badminton a petanque, potápěčské centrum, vodní sportyVybavení pokojůklimatizace, stropní ventilátor, koupelna s WC a fénem, satelitní TV, pokojový trezor, telefon, varná konvice. Každý pokoj má vlastní terasu. Pokoje v základní nabídce mají výhled do zahrady.

Popis lokality ubytování

Luxusní stylový resort s 74 pokoji ležící přímo na pláži. Pavilóny jsou postaveny s citem tak, aby připomínaly architekturu tradiční vietnamské vesnice.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.