Adresář cestovních kanceláří

Česká republika > Zlínský > Vsetín

Seřadit CK od: A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9 Vše

A21

Specialista na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v Dalmácii, Makarské a Omišské riviéře apartmány, hotely, penziony a chatky. Dále organizujeme poznávací zájezdy po celé Evropě k dispozici vlastní autobusová doprava.

Rožnov pod Radhoštěm Palackého

Jokratour

Přes 27 let na trhu CK. Nabízíme pobytové zájezdy k moři, autokarem i vlastní dopravou. Itálie- kemp Cesenatico, Chorvatsko - Kvarner. Dále také letecké zájezdy do Turecka (odlety z Ostravy, Brna, Prahy) - jen all inclusive hotely. Vídně, Maďarsko - termály, skupinové či last minute zájezdy.

Rožnov pod Radhoštěm Pod Strání

Marco Polo

Zajišťujeme kompletní servis při sestavování zájezdů na míru. Nabízíme dovolené a poznávací zájezdy do Severní i Latinské Ameriky, Karibiku, Afriky, Evropy, Asie, Středního východu, Austrálie či ostrovy v Indickém oceánu.

Valašské Meziříčí Poláškova

Vsacan Tour

Specialista na poznávací zájezdy s tradicí přes 25 let. Pořádáme autobusové poznávací zájezdy do Francie, Španělska, Turecka, Irska, Itálie, Portugalska, Ruska, Řecka, Skandinávie atd. Letecké poznávací zájezdy do USA, Kanady, na Madeiru, Itálie, Anglie. Nabízíme bohatý program, zkušené průvodce.

Vsetín Dolní náměstí